Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnál ha megtudnád hogy...

Mit szólnál ha megtudnád hogy van egy olyan munka ahova minimális feltételek megléte esetén minden jelentkezőt felvesznek? (Ezek a minimális feltételek a következők legyen legalább két éve B kategóriájú vezetői engedélye. Csak ennyi, semmi más)

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy valószínűleg jutalékrendszerben, teljesítményalapon fizetnek, valószínűleg MLM, és kell hozzá vállalkozói.

Szóval nem nekem való.

2022. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Max annyit, hogy vagy rosszul fizet, vagy a munkával/körülményekkel van gond. Nincs tudás és/vagy erőfeszítés nélkül sok pénz legálisan
2022. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmi, gyártósorra se kell semmi végzettség az alap 8 általánoson kívül.
2022. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy van ilyen munka, nem olyan különleges dolog ez, nem szólok semmit. Olyan is van, ahova jogosítvány sem kell.
2022. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na de gyartosornál csak jobb vezetni...
2022. szept. 9. 10:38
 6/17 anonim ***** válasza:
#5: Már akinek... Te vagy az aki azon rugózott, hogy miért nem megy el apuka nemzetközi sofőrnek, ha van jogsija?
2022. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, én magam választok vezetést gyártósor helyett
2022. szept. 9. 10:48
 8/17 A kérdező kommentje:
Igaz csak belföldön sőt csak városon belül helyileg
2022. szept. 9. 10:49
 9/17 Psycho ***** válasza:
100%

Két dolog lehet.

1) Vagy nagyon kevés a jelentkező, ezért nem tud válogatni a munkáltató.

2) Vagy nagyon magas a fluktuáció (átjáróház a munkahely, jönnek-mennek a dolgozók), ezért folyamatosan van felvétel, mert be kell tömni az üres helyeket.


Kérdés, akármelyikről legyen is szó, hogy vajon mi az ok? 1-es esetén még lehet nincs nagy zűr (pl. kis falu, kevés ember van jogsival, akinek van, az máshol dolgozik). 2-es esetén már elgondolkodtató a dolog, mert a magas fluktuáció MINDIG azt jelzi, hogy komoly problémák vannak a munkahellyel.

2022. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is a vezetést választanám gyártósor helyett, bár veszélyesebb munka, balesetek miatt. Ha te okozod, ha más.
2022. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!