Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az az incel?

Mi az az incel?

Figyelt kérdés
Tehát mitől lesz valaki incel? Milyen külső/belső tulajdonságok teszik azzá az embert?
2022. szept. 11. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Nem tud szexelni

Ezernyi oka lehet.

2022. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem, nem az a lényeg, hogy "nem tud szexelni".


Incell = involuntary celibate, azaz szándéktalan cölibátus/nőtlenség.

Azaz olyan férfi, aki szeretne nőt, csak nem tud szerezni magának.


Maga a fogalom ennyit takar, ennek számtalan oka lehet.

De van pár vissza-visszatérő mondat amit ha látsz tudhatod, hogy egy erősen frusztrált incellel van dolgod. A legtöbbje arra vezethető vissza, hogy az adott incel másokat hibáztat a saját sikertelenségéért.


Ilyen tipikus mondatok:

"A nők csak a pénzes pasikat szeretik, azért nincs nőm, mert ninc spénzem."

"A nők csak a jóképű, hülyére gyúrt pasikat szeretik, azért nincs nőm, mert rossz a genetikám, ronda vagyok, nem vagoyk képes izmot fölszedni."

"A nők csak a nagyfarkú pasikat szeretik, 18 centis farok alatt kiröhögnek vagy szóba sem állnak a férfiakkal. Azért nincs nőm, mert csak 14 centis a farkam."

"Magyarországon több férfi van mint nő, szóval nekem azért nincs nőm, mert egyszerűen elfogytak."

"Az alfa pasik egyszerre több nőt is tartanak, ezért az alacsonyabbrendű férfiaknak nem jut nő. Az alfák miatt nincs nőm."


És még lehetne sorolni. Lényegében minden IS hibás azért, mert nekik nincs nőjük. De elsősorban a nők. Ezt bizonyos incel közösségek olyan szintig tolták, hogy amerikában konkrét terrorcselekményeket követtek el nők ellen, ezért ott már az incel kezd a nőgyülölő bűnöző szinonímája lenni.


Egyébként gyakran vallják ezek az emberek azt is, hogy a nők ígyis-úgyis meg fognak csalni, mert... mert anők ilyenek, hogy nem képesek megmaradni eg ypárkapcsolatban.

Illetve a nemi erőszakért való áldozathibáztatás ("minek vett fel szoknyát? Minek ment ki az utcára?") is eléggé jellemző rájuk.


És a kedvencem:

Gyakran hallottam azt az incel érvelést, hogy az államnak TB alapon prostituáltat kellene biztosítania azoknak a férfiaknak, akik nem jutnak minden hónapban szexhez.

Vagy simán alanyi jogon járó szexről, kirendelt, beosztott nőkrőlöl vízionálnak.


És mindez azért, mert baromi frusztráltak a magányuk miatt.

AMit egyébéknt teljesen megértek, szar dolog lehet 28-30-35-40 évesen is úgy élni, hogy még a büdös életben nem szexeltél nővel úgy, hogy nem pénzért, és egyetlen épkézláb párkapcsolatod sem volt.

De akik ezeket az érveket hangoztatják, jó eséllyel nem is nagyon fognak már összejönni nővel.


Itt GYK-n ismerkedtem meg egyszer egy sráccal aki nagyon sokáig agonizált, hogy nincs nője, a fönt idézett ondatok javarészét ellőtte már stb... aztán fél évvel később random "összetalálkoztunk" egy másik kérdés alatt és elmesélte, hogy sikerült összejönnie egy nővel, de mivel nem hitte el, hogy a nő tényleg vele akar lenni, ezért egyre jobban féltékenykedett, jeleneteket rendezett aztán egyszer jól meg is verte a nőt, mondván az biztos megcsalja. Végül távoltartási végzést hoztak ellene és nyilván a párkapcsolatának is vége lett. Mondjuk úgy, hogy nem lett happy-end a vége:D


Hát szóval ez lenne az incel. "Röviden".

2022. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Ne akard megtudni, hogy mit jelent incelnek lenni. Ennél rosszabb sors nincs.


28/F/Incel

2022. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

Én nem is lehetnék az mert nő vagyok. Csak érdekel hogy kire mondják ezt, nekem új fogalom.

2022. szept. 11. 23:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nő is lehet incel elméletileg, de a valóságban persze könnyen találtok fütyköst mindig.


Az incel olyan ember, aki nem tud párkapcsolatot létesíteni, mert vagy ronda, vagy szociálisan fogyatékos, de leggyakrabban a kettő együtt jár.


Én pl egy patkány képű, alacsony, kis péniszű, depressziós, csóró betanított munkás vagyok.

2022. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Incel az az egyén( nemtől függetlenül), aki szeretne magához hű, stabil( akár hosszútávú) kapcsolatot kialakítani, de nem megy neki.


Nekem is ez van, mert minden ember nyomi, és kiábrándulok belőlük 10 másodperc után.

2022. szept. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%

Na, mit is írtam arról, hogy kit tartanak hibásnak?:D

2es voltam.

2022. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

En magamat incelnek tekintem, de nem gyulolok senkit se. Genetikaikag selejt vagyok es kb. undorodik tolem mindenki. Nem csak a nok, hanem meg a sajat csaladom tagjai is.

Munkat nem nagyon kapok, emberi kapcsolatom nincs es nem is volt soha. Tehat azt hiszem mehetek egy barlangba es ott le is elhetem szanalmas kis eletem.

2022. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8


Szánalmas az emberiség. A külső miatt annyira tudnak skatulyázni.

2022. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PhoenixNonest válasza:
37%
8-as, sajnálom, normális emberek nem ítélnek külső alapján, ne vedd magadra. Hármas, igenis, van ennél rosszabb sors, például mikor 13 évesen megmolesztálnak, elmondod valakinek és azt kapod vissza hogy a te hibád mert milyen ruha volt rajtad meg tuti valami pénzes pasi volt akivel a pénzéért voltál. :D Vagy mikor egy incel lelő (Amerikában gyakran előfordul) és meghalsz. Patkányalátétek vagytok, és ne várd hogy így sajnáljon bárki is. Miattatok sírom vissza Jeffrey Dahmert. 💀
2022. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!