Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok itt az incel?

Sok itt az incel?

Figyelt kérdés

2022. jún. 27. 22:25
A kérdező szavazást indított:
Incel vagyok.
Dagadt incel vagyok.
Incel leszek.
Az életcélom, hogy incel legyek.
Nem vagyok incel, de ki tudja mit hoz a jövő.
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
femináciból több van.
2022. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Le leszünk pontozva az elsővel( Ami szintén bizonyítja az igazat) de valóban.

Meglehet nézni a válaszokat amik levannak pontozva (Annak ellenére hogy normálisan megvannak fogalmazva, nem szídnak semmit és senkit, csak simán nem nőknek adnak igazat) pedig csak a kérdező VÉLEMÉNYT kért.

2022. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Hopp ezt mondom:D Már kezdésnek meg is érkezett a 92%-os kis frusztrált nőci aki itt fogja bizonygatni az igazát valami kissé gúnyos, kissé férfigyűlölő válaszában, amit a több 10 másik felpontoz majd:D
2022. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"Meglehet nézni a válaszokat amik levannak pontozva (Annak ellenére hogy normálisan megvannak fogalmazva"


Muti ilyet.

2022. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Az, hogy valaki feminista vagy incel, teljesen más jelent, gondolom ezt a kedves válaszoló is tudja. Az egyik valós problémákon, hátrányokon a másik pedig személyes érzelmeken alapuló ellenszenven alapszik :D Nem értem, minek kellett most belekeverni a feminizmust..
2022. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert szokás szerint csak terelni tudnak.
2022. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2%

Rengeteg és meggyőzhetetlenek.

Az ember egy idő után elveszti a lelkesedését a meggyőzést illetően.

Jópár hasonló kérdést lehetne mutatni: sorjáznak a válaszok, megoldási lehetőségek, tanácsok, az illető nem tesz semmit, hanem kitalál mindent hogy miért ne kelljen semmit tenni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

az elsőnek igaza van.


pont azért is járok fel egyre kevesebbet, mert tele van az oldal nagyszájú, nem túl okos feminácikkal, akik ugyan szövegértésben, érvelésben nem jeleskednek, de kötekedni, személyeskedni nagyon tudnak.

2022. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Egyre több van. Gyakorlatilag 5-ös vagy 5 alatti srácot nem látok nő mellett az utcán. Csak 6-7-től felfele. Szerintem a 30%-ot simán megüti arányuk manapság. Hála az internetes felszínes, a külső mindent visz párválasztásoknak.


A nők veszélyesek mert mint mindenben (táska, autó stb) a legjobbat akarják így egyre kevesebb férfi tudja teljesíteni ezeket az elvárásokat. Most komolyan, ennyi testképzavarral küzdő nyomi kondibérletes kölyök mikor élt még? Ezt is a nőknek köszönhetjük!!!

2022. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom a pontozásból adódóan, hogy 10-25% között mozoghatnak az itteni válaszadók közül (az inceles kérdéseknél). Persze csak becslés, de egy átlagos nem incel választ olyan 75-90% közé szoktak pontozni (néhány kérdésnél 100-ra), a maradék lepontozza. Az incelek válaszait meg 0 és 25% közé szokták pontozni általában.

Ez alapján szerintem lehet becsülni arányokat.

2022. júl. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!