Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kéne kezdenem az életemmel?

Mihez kéne kezdenem az életemmel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmilyen szakmát nem tudok elképzelni magamnak, egyik se érdekel. Félreértés ne essék, nem szeretnék munkakerülő lenni, tudom hogy dolgozni kell.

Az érdeklődési köröm pedig olyan amiből nem tudok megélni. Szeretem a történelmet és a földrajzot is, de tanár nem szeretnék lenni, nem igazán szeretem a gyerekeket. Szeretem a természetet és az állatokat is, gondoltam rá hogy ezzel kapcsolatos munkám is lehetne.

Szeretek egyébként a természetben járni és fotózni is. De bioszból csak 3-as szintet tudtam teljesíteni. Egyébként történelemből megvan az emelt érettségim, meg van a komplex közép nyelvvizsgám is angolból, de úgyérzem hogy hiába vannak meg, nem tudok mit kezdeni velük.



2022. szept. 11. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Tudom anyagiasan hangzik de olyanra gondolj amivel jó pénzt lehet keresni!
2022. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Jön a gigaválság, örülni fogsz, ha udvart seperhetsz, akkora munkanélküliség kezdődik már jövőre.
2022. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Dolgoznék,de nincs mit mert nem leszek gyári munkás
2022. szept. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Ezek szerint van, aki eltart.
2022. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es, igen van, de ez nem azt jelenti hogy így akarom leélni az életemet🙂 vagy ezt nem tudom miért kellett megjegyezned külön. Gondolom jót érzel ha kitudod emelni másnak a gyengeségét...
2022. szept. 12. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!