Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kell tenni ha oktalanul...

Mit kell tenni ha oktalanul bántanak?

Figyelt kérdés

Egész általánosban bántottak , külsőm miatt ...

Olyanok akiknek soha semmit nem ártottam sőt semmi rosszat nem mondtam soha .

Aztán be kerültem 9be egy másik suliba ahol eleinte minden jó volt ,senkivel se beszéltem és tök nyugis volt minden.

Aztán lett valami ,nem tudom mi történhetett.. de el kezdtek bántani , sértegettek, ki közözösitettek és a barátaimat is ellenem fordították .. ők is néha mikor meglátnak beszólnak és ezt nem lehet elmondani mennyire rossz érzés :(



2022. szept. 12. 19:44
 1/6 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek vagy az ofőnek.
2022. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajuk a külsőddel? Mert ők topmodellek, vagy mi?
2022. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt. Először én is rosszul kezeltem a provokatív megnyilvánulásokat, mert ugyebár viszketett a gondolat, hogy vissza kell szólni. De utána kitaláltam egy jobb dolgot, ami miatt a fennkölt kommunikáció hasonlóképpen zajlott:

Ők: Figyu gennyzsák! Sz*r a hajad!

Én: Még szerencse, hogy a tiéd nem az.

Ők: A táskád is béna te f*scsimbók!

Én: Ez van. Nem lehet mindenkinek olyan menő, mint neked.

stb...

Erre a nagydumás beszélőbajnokok köpni nyelni sem tudtak, majd többet nem is próbálkoztak, mert alulfejlett agyacskájukkal belátták, hogy nem éri meg. Ugyan a gimi hátralevő részében az osztályközösségen belül "számkivetett" lettem, de legalább nem piszkáltak többé. 😅

2022. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Meg kell baszni a szájukat
2022. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Akkor könnyen lehetséges, hogy Orbán is azért szemétkedik a néppel, mert kiskorában kicikizték az osztálytársai?
2022. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5/5

Hát engem hiába bántanak én nem tudok másokat bántani stb ..szóval nem biztos hogy Orbán ezért szemétkedik a néppel.

Sokan azt írják ,hogy akik rosszul bánnak másokkal az azért van mert őket is bántották , de ez nem igaz mert aki Jones tiszta szívű ember az átérzi,hogy milyen amikor bántanak és nem teszi meg azt másokkal.

Persze olyanokkal igen akik őt bántották de hogy olyanal aki semmit sem ártott neki na az már nem jó ember ...szerintem !

2022. szept. 13. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!