Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy valakit...

Csilla4444 kérdése:

Miért van az, hogy valakit oktalanul és jogtalanul lealáznak?

Figyelt kérdés
Például szegény Noémit alázták le, ráadásul az illető nem is ismeri. Noémi semmi rosszindulatú megjegyzést sem tett , viszont az illető beszólt neki, hogy nem ír helyesen és menjen vissza az iskolába, holott ez nem igaz, mert igenis, hogy helyesen ír! Mindig is ötös volt a helyesírása, mert tehetséges! Nem értem, hogy miért kell egyes embereknek oktalanul piszkálni a másikat! Nem is ismeri szerencsétlen lányt az illető. Itt történt a gyakori kérdésen de szerintem undorító volt.
2019. aug. 31. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Te mit gondolsz erről?
2019. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én azt gondolom, hogy irigy a Noémire, vagy rosszindulatú ember, mert aki ilyet tesz, az az. Esetleg szeret másokba belekötni, ami egy undorító magatartás. Kiáll a saját igazáért, de közben észre sem veszi , hogy nem igaz, amit ír.

Én ismerem a Noémit, 15 éve ismerem, tudom, hogy egy kedves és aranyos ember, és azt is tudom, hogy helyesen ír!

Szerintem, ha az emberekben meglenne az egymás iránti tisztelet akkor nem lenne ez.

Én ezt gondolom, de lehet, hogy valaki nem ezt gondolja. Hiszen minden ember más és más.

2019. aug. 31. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy kiállsz mellettem és lehet rád számítani a jóban és a rosszban is, ez nagyon kedves tőled!
2019. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, melyik sorozatról van szó?
2019. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nem sorozat. A Noémit alázták le oktalanul , hogy nem ír helyesen , de mivel én ismerem, tudom, hogy helyesen ír.
2019. aug. 31. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó , ez nem sorozat , én vagyok az, akivel ez történt , de engem nem zavar, mert tudom, hogy nem volt igaza az illetőnek, de Csilla viszont nagyon kiakadt ezen az egész szituáción.

Csilla, köszönöm, hogy ennyire kiállsz mellettem, de engem nem zavar , kérlek , most már te sem foglalkozz ezzel! Köszönöm.

2019. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Noiii💕💕💞💕
2019. aug. 31. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!