Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az lehet a baj, hogy én...

Az lehet a baj, hogy én valójában egy abszolút irracionális elme vagyok, ennek ellenére mindig racionálisan akarom megközelíteni azt a kérdéskört, hogy miért nem szeretnek?

Figyelt kérdés
És talán e kettősség miatt nem tudok elengedni senkit és semmit, emiatt nem tudok belenyugodni a viszonzatlanságba, az elutasításba...

máj. 23. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
😂😂😂
máj. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mindig van magyarázata annak, hogy valakit miért nem szeretnek. Pl. Furcsa vagy.
máj. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Azért utasitanak el, mert túl sokat foglalkozol magaddal, nem veszed észre a partnered igényeit és a gondolatai sem érdekelnek téged. Ameddig kizárod partneredet az őszinte érdeklődési körödből, addig nem lesz senkid.


Nézz magaddal szembe kritikusan, nagyon önző lettél.


Ebböl a néhány mondatból felfedezhető az egoizmus, nárcisztikusság, hiszen ezt a problémát máshogy is megírhattad volna, úgy hogy a partneredről is infozol valamit.


Lelki fejlődésen kell átmenned. Egy lelki kalapáccsal szétverheted lelked megkeményedett egoizmusát, és azután probálj a partnered gondolataiban elmélyedni, gondolod azt, hogy a partnered te vagy és mit tennél te ha úgy viselkednének veled ahogy most te viselkedsz te ővele?!

máj. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs partnerem, soha nem is volt.


Önzőnek aztán nem mondanám magam.

máj. 23. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Itt is érvényes az adva kapsz törvénye. Először szeretetet adj másnak, akkor te is fogsz kapni.
máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor nem racionális (vagy legalábbis tudatalatti az oka), hogy miért szimpatikus nekünk valaki. Ha az, akkor kb. bármit eltűrünk tőle. Ha nem, akkor tehet bármit, nem fog minket érdekelni. Ilyen értelemben, igen.
máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodnék azon, hogy miért/mitől/mikor alakult ez ki "bennem"?

Min kellene változtatnom? Miért jó/rossz ez így nekem? Ha ezen elgondolkodsz, esetleg rájössz a megoldásra is.

máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!