Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt részed utcai verekedésben?

Volt részed utcai verekedésben?

Figyelt kérdés

Nem provokáltad ki, de beléd kötöttek, viszont ha nem ütöttél volna vissza és hagyod magad, akkor lehet megöltek volna.

Előfordult veletek az ilyesmi? Mondanom sem kell, hogy a rendőr milyen "véletlen", akkor valahogy nem volt ott..



máj. 22. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem.. Nem vagyok agresszív, a békés kommunikáció híve vagyok.
máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Versenyzővagyok ***** válasza:
37%

Hehe

Utcai harcos voltam

Munkámból adódóan is volt pár:)

Öltem is màr...

máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Volt egy pár
máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Katona Dius ***** válasza:
71%
Párszor igen, még tizenéves koromban.
máj. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majdnem, amikor összetévesztettek valakivel. Alig tudtam kimagyarázni, de aztán az egyik tagnak leesett, hogy nem én vagyok, akit keresnek, neki sikerült leállítani a többieket.
máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, mentünk haza egy koncertről hajnalban (mi 6-an voltunk lányok, plusz egy fiú), belénk kötöttek, csak arra nem számítottak, hogy nem ijedunk meg.
máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer. A sràc egypofonos volt. Megkapta. Leült vele a padkàra kicsit ízlelgetni. Lassan lenyugodott. Mindenki ment a dolgàra.
máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
77%
Régebben vasútállomás aluljárójában kötött belém 3 csaj, a mutasd a telefonod típusból, sajnos verekedés lett belőle de nem tartott sokáig, voltak ott rendőrök akik időben érkeztek. Egész jól megúsztam ahhoz képest, hogy hárman voltak ellenem én meg voltam vagy 40 kiló.
máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általános iskolában "szí tájp" osztálytárs kinézett magának, levittem a földre. Felnőttként próbálom elkerülni az ilyen helyzeteket.
máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!