Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál napközben néha ledőlni...

Szoktál napközben néha ledőlni a kanapéra, kicsit vízszintesbe helyezni magad, megpihenni 2 otthoni tevékenység között?

Figyelt kérdés
Szerinted ez szégyellni való, ha közben minden házimunkát egyedül végzel otthon?

2022. szept. 13. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Elég korán kelő vagyok, munka miatt megszoktam, így szabadnap is ébredek hajnalban.

Amikor kedvem van kelek és megcsinálom, amit szeretnék.

Ilyenkor van az, hogy 11kor már majd elalszok.

Simán lefekszek alszok egy órát vagy amennyi jól esik.

Eszembe nem jutott, hogy ezt szégyellni kéne.

2022. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Eszembe nem jutott, hogy ezt szégyellni kéne."


Eddig nekem se, de most egy 72 éves nőtől megkaptam, hogy ő még a nagy műtétje után se "fetrengőzött". Való igaz, ő széken ülve szokott facebookozni másfél-két órákat.

2022. szept. 13. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kell foglalkozni mások véleményével. Gondoljon amit akar, egyik füleden be, másikon ki.
2022. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor hadd üldögéljen, ha attól érzi magát különbnek.

Mikor gyerek voltam anyám mindig azt mondta, ha majd saját otthonod lesz a küszöbre is sz.rhatsz és ha nem zavar,akkor majd átléped.

Az jó a saját magad által kialakított otthonban, hogy úgy élsz, hogy az neked megfeleljen.

Nem akarom én leszólni az idős, ilyen gondolkodású embereket sem, csak nem értek vele egyet.

Fiatalon dolgoztam egy szüleim korú nővel, ő mesélte, hogy amikor szabadnapos és jön haza a férje, mindig tv kikapcs és nekifog tüsténkedni.

Kérdeztem, hogy ennek mi értelme?

Nem tudta megmondani.

Régi beidegződések ezek, amiket ha követni akarsz, megteheted, ha pedig máshogy szeretnéd, azt is.

2022. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap fekszem. :D
2022. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedüliként élsz, akkor szerintem azt tesz az ember, és akkor, amikor akar, így a ledőlés sem gond.

Én is egyedüli vagyok, de totál remete, és rájöttem, hogy én össze-vissza élek, tehát teszek én is ilyet, meg nem is Ha úgy érzi az ember, akkor dőljön nyugodtan le.

2022. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj... Akkor szokott előfordulni, hogy 2óra múlva úgy ébredek, hogy azt sem tudom melyik univerzumban vxgyok.
2022. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!