Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltál ma?

Mit csináltál ma?

Figyelt kérdés
Mi nemed és korod?

2022. szept. 15. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Délelőtt meghosszabbíttattam a jogsim. Délután pedig a kukorica körüli villanypásztor alatt le szegélynyíróztam a füvet.


Meg ha már amúgy is fűnyírós hangulatban voltam, otthon is lenyírtam a füvet még az eső előtt.

2022. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 30F
2022. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Éjjel 1-ig egy határidős melón dolgoztam, aztán alvás, reggeli chill.

10-du 1 egy tréninget tartottam külföldi partnereknek. Aztán egyik cégem ügyeit intéztem (uncsi admin dolgok). Délután kis játék projektoron, főzés, edzés, social media, pihi, meg néztem a zuhét. 5-től dolgoztam tovább, aztán még 9-ig volt két esti megbeszélésem. Azóta chill van.


33F

2022. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Ivás meg fsz verés. Segélyen vagyok.
2022. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Simi06 válasza:
37%
5 órakor felkeltem, elhúztam az élvezést 1 órán keresztül. Utána hideg zuhany, és gyúrás 7-ig, amit 15 perc meditáció követ. Ezután reggeliztem, ami egy befőttesüvegnyi proteint tartalmaz. 9 órakor megy a meló, mivel a "zsákot fel kell húzni". Délután 2-kor vettem crypto-t és NFT-ket, de kölcsönből mivel a bankruptció szélén tartózkodom. Ezután ismét gyúrás, majd egy saját gyártású koktélt fogyasztottam. Hideg zuhany. Ezután királyi vacsora, 100% hús. Most készülök kimenni az utcákra megijeszteni a nőket.
2022. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Nyelvtanáromnál voltam 2 órát, majd mentem egyetemre, ahol szintén 2 órám volt. Haza buszoztam, pakoltam egy sort, az előző napi anyagokat néztem át, e-mailek közt raktam rendet, és összeírtam a teendőim a hétvégére.
2022. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Délelőtt fogorvosnál voltam, aztán bérletet váltani, mert 28 évesen visszamentem suliba, hogy befejezzem az érettségit.

Délután piáltam azokkal az emberekkel, akiket még érdekel, hogy életben vagyok.

2022. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Meghallgattam pár előadást a cégen belüli más projektekről (most van ilyne proejkthét szerű). Deee nem vittem túlzásba, igazából gyakoriztam közben.

Elolvastam egy 50 oldalas tanulmányt a klímaváltozásról és a mélyadaptációról.

Elmentem patikába az asszonynak szemcseppért.

Youtube-ozgattam.

És egész nap nyomtam összesen 450 fekvőtámaszt.

Menni kéne aludni, de nincs kedvem.

2022. szept. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
8:30-kor keltem, 9-kor beültem a gép elé dolgozni. 17:30-kor végeztem a melóval és kb egyből volt egy kisebb mentális összeomlásom ahol férfi létemre bőgtem az ágyamban. Ezután rendeltem egy 60 centis pizzát. Aludtam kb 20 percet, majd 19:00-kor vissza a gép elé és bámultam a monitort miközben az életemen gondolkodtam. 20 és 21 között videojátékoztam majd utána csak a hobbim munkává fejlesztésén gondolkodtam.
2022. szept. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
9, azért remélem a pizzát is megetted. Vagy legalább egy részét, 60 centiből jut holnapra is:D
2022. szept. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!