Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig féltékeny vagyok arra...

Mindig féltékeny vagyok arra aki éppen egészséges?

Figyelt kérdés
Más is úgy van azzal, hogy kabátban, kótyagos fejjel rekedt hanggal, erős náthával, olyan féltényen tudok nézni az éppen nem náthásokra, akik még ráadásul nyári ruhában flangálnak.

2022. szept. 16. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy krónikus betegségem amit max szinten lehet tartani, de nincs rá gyógymód. Ha irigykednék és féltékenykednék mindenkire aki egészséges akkor kb el is áshatnám magam, mert az egész életem erről szólna :D

Jobbulást, érhető a frusztrációd, nyugi hamar te is az éppen nem náthások táborát erősíted majd.

2022. szept. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Nátha? Inkább az ilyenek mondhatnák azt, hogy irigyek az egészséges emberekre:


[link]

2022. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
miért provokálsz ?
2022. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is krónikus betegségem van, és néha elgondolkodom azon, hogy mennyivel jobb azoknak, akiknek semmi bajuk, nem kell még a napi átlagos teendőiken túl még egy betegséggel is foglalkoznunk. VISZONT, próbálok nem sokat ilyeneken gondolkodni, mert nekem ettől nem lesz jobb. Azzal kell boldogulni, ami van, nem szabad folyton siránkozni, mert akkor az ember élete ilyenről szól csak. Mindig van olyan, aki jobb/rosszabb helyzetben van, mint mi. Meg kell próbálni a saját dolgunkkal foglalkozni, és nem mindig máshoz viszonyítani a saját helyzetünket, mert nem sül ki belőle semmi jó, nem fog segíteni rajtad a féltékenykedés.
2022. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi?
2022. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, akkor tegyél napi szinten saját egészséged megőrzéséért testi és lelki szinten egyaránt. Nem véletlenül vagy beteg, megérdemled. Nem figyeltél oda magadra, nem érdekel téged saját egészséged.

Ha gyenge az immunrendszered, akkor beteg leszel. Ilyen egyszerű. Ezért pedig te jócskán megdolgoztál.


Az, hogy ezért te pedig féltékeny vagy az egészségesekre, ezen csak röhögni tudok, hogy milyen gyermeki értelmi szinten vagy. :D

2022. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os ez tök igaz :)
2022. szept. 16. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
6-os! Adj tanacsot az immunrendszer erositesere!
2022. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
13%
6-os csak ítélkezni tud, tanácsot adni kevésbé.
2022. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

#8-9

A kérdés nem arról szólt, hogy adjak egészségmegőrző tippeket.

Egyébként ott az internet, youtube, lehet tájékozódni. Remélem nem vagytok lusták tájékozódni.

2022. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!