Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakit szépnek látok,...

Ha valakit szépnek látok, akkor elmegy az élettől a kedvem, mert úgyse kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Kifejtem, mert a kérdés összefüggéstelenül hangozhat.

Tehát, ha meglátok egy szép embert (aki a saját értékítéletem szerint szép vagy olyan külső tulajdonságai vannak, amikkel én is szívesen rendelkeznék), akkor egy nyomasztó érzés lesz úrrá rajtam, miszerint nem vagyok elég, nem vagyok olyan szép, mint mások és így senkinek nem fogok kelleni.

Az eszemmel tudom, hogy mindenkinél vannak szebb emberek és ez szubjektív megítélés kérdése, de a szívem (lelkem) nem tudja leküzdeni. Mit kéne tennem?



2022. szept. 18. 22:59
 1/8 anonim válasza:
56%
Ez egy nagyon sablonos tanács lesz, de a legjobb mód erre hogy megpróbálod elfogadni magad
2022. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is volt, aztán kiderült hogy azok az emberek nagyrészt viszont engem tartottak szépnek.
2022. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Mert végtelenül ostoba vagy és azt képzeled, hogy a külsőn múlik minden. Fel kellene nőni és megérteni, hogy ez nem így van.
2022. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nálam ugyanez. Ránézni, megszólalni, köszönni nehéz egy ilyennek, nem hogy társalogni vele. Ha megölelne akkor lehet, hogy remegve összeesnék vagy elájulnék :D
2022. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
“Jó” hallani, hogy nem egyedi a probléma. Ostoba meg köszönöm szépen nem vagyok, nem is értem, honnan van ennyi bátorság ilyet írni egy vadidegen embernek. :)
2022. szept. 19. 00:06
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

#5


De azért volt egy akivel piáltunk párszor és rájöttem, hogy mennyire unalmas és egyszerű élete van, mint a s*gg.

Ő is emberi lény vagy mi az ond:ó nem különb barmelyik más hús vér emberi lénynél. Szóval ő is csak egy darab hús, van benne valami lélekféle is.

De akkor is jobban járnak az ilyenek, ha jó messzire elkerülnek engem, mert értelmetlen küzdelem elfogadtatnia magát velem.

2022. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos aterzem, en mindig igy erzem
2022. szept. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne így-, ne ebből indulj ki.
2022. szept. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!