Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg egyre több a buta...

Tényleg egyre több a buta ember, vagy csak én érzem ezt? És ha igen akkor miért van ma több buta ember?

Figyelt kérdés

Valamiért azt érzem, hogy totálisan az agyf*sz kerülget mostanában az emberektől (magyar emberekről beszélek, mert Magyarországon élek, a külföldiekről nincs tapasztalatom)


Pl most görtetem a Facebookot, és látom, hogy valakinek ellopták a pénztárcájat, benne 10 ezer forinttal, és valaki anyázva odakommenteli, hogy igazi lúzer magyar hozzáállás, hogy valaki 10 ezer forinton hisztizik, biztos aki ellopta annak szüksége van rá, nem hogy a politikusokkal foglalkozna.


De ez csak egy gyöngyszem, mostanában azt veszem észre, ha pékségben vagy boltban vagyok, és ránézek az emberekre, hogy az arcukból teljes sötétség látszódik, ennyi "böszme" embert rég láttam.


És ha utazok buszok vagy vonaton, vagy várok pl valamilyen helyközi járatra és néha elkapok 1-1 beszélgetést, néha ledöbbenek, hogy milyen szellemi szinten vannak egyesek.


Vagy pl akkor amikor közgazdázként kommentben olvasok hozzászólásokat hasonló témában és fú 😃.


Lehet velem van csak baj, és én kezdtem el ezekre túl sok figyelmet szentelni manapság, de tényleg azt érzem, mintha az értelmi szint itthon drasztikusan csökkent volna.


2022. szept. 20. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

"közgazdáz"? Ööö.

Az emberek mindig ilyenek voltak, sőt.

2022. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Lehet velem van csak baj, és én kezdtem el ezekre túl sok figyelmet szentelni manapság, de tényleg azt érzem, mintha az értelmi szint itthon drasztikusan csökkent volna."

. Itt a válasz a kérdésedre.


A facebookos sztori meg trollkodásnak tűnik.

2022. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Hat nezd mennyien szavaztak ujra a tolvaj bandara.
2022. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ez az eredménye a 12 év Fidesz uralomnak. És a helyzet csak romlani fog.😓
2022. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nincs nagy változás, csak most látvanyosabbak/hangosabbak. Mert az internet által minden eljuthat hozzád.


Nem tudom, az én mikrokörnyezetem (a valóságban, nem a Facebookon) kifejezetten értelmes, okos. Bár lehet azért mert kb minden ismerősöm az egyetemisták krémje vagy egyetemi tanár vagy nagyon erős szellemi munkát végez pl elméleti fizikus.

2022. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n erre nagy igény van most...
2022. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!