Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véleményetek arról az emberről...

Véleményetek arról az emberről aki hozzaonti a frissleveshez a régi leves maradékát hogy ne foglaljon helyet?

Figyelt kérdés
2022. szept. 20. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kollégám őrjítően spórolós volt.

Egyszer előadta, hogy a hétvégén ('80-as éveket írunk) milyen finom húslevest ettek, aztán a tányérban maradt cérnametéltre lekvárt tettek, az de finom volt, mennyire örültek neki a gyerekek!

Na, ehhez képest ez a leveskeverés nekem fel sem tűnne.

2022. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Igénytelenség mint amikor leszavazol a fideathre
2022. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyiból fura hogy úgy tűnik minthogyha a friss levesből ezzel régi leves lesz egy másnapra már megromló leves lesz benne...
2022. szept. 20. 11:51
 4/12 A kérdező kommentje:
Mertha egy Friss cérnametélre tesznek lekvárt ráadásul minálunk azt vízben főztük ki előtte nem is a levesben
2022. szept. 20. 11:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csináltam ilyet, de nem spórolásból. Előző nap főztem becsinált levest, ami kicsit sós lett, ráadásul kevés is, ezért másnap mikor főztem húslevest, összeöntöttem a végén a kettőt, és így nagyon finom lett, lábas is megtelt. Így is elfogyott 2 nap után, úgyhogy megérte. Bár ez régebben volt, meg akkor tanulgattam főzni, de ha így alakulna még egyszer, korrigálnám megint.
2022. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én azt hinném hogy ha az összes levest megesszük az elsőnek a "szavatossági ideje lejárta" előtt oké de háromnapos levest beönteni a frissbe az már durva.


Más ha javítás miatt tesszük főleg egynapos levessel mert túl sós vagy pedig csak úgy.


Szerintem a friss leves finomabb hacsak az összeérés nem jelentkezik pluszként de az megint más.

2022. szept. 20. 13:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért a 3 napos levest inkább egész nap enném vagy max kiönteném, de én sem tenném bele egy másikba, mert abból nem sokára 5 napos lesz és az már megsavanyodik, akármilyen fajta is.
2022. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Összeadódik a kétnapos és a háromnapos leves?
2022. szept. 20. 13:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért a cérnametéltes témán kiakadni elég hülyeség. Az csak sima vízben főtt tészta. Pont olyan, mintha külön tésztát főznél ki a lekvárhoz, csak épp más alakja van. Nem a zöldséglében főzik meg a tésztát, mert felszívja az egészet és főzeléket csinál a levesből:D


Nálunk amúgy sosem volt ilyen összeöntéses probléma. Egyszerűen... minek van új leves, ha még nem fogyott el a régi?


De egyébként ha valaki rendszeresen összeönti, akkor valószínűleg nem romlik meg, hisz nem tenné, ha utána mehetne az egész a lefolyóba.


Bizonyos leveseknek, pl zöldséglevesnek, szerintem jobban áll, ha áll egy fél napot. Én nem szeretem frissen, mert még nem értek össze az ízek.

2022. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem ismerős számomra a probléma. Inkább az a véleményem, hogy nem túl okos aki úgy csinál levest, hogy még ott rohad a hűtőben a régi is.
2022. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!