Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért félek posztolni, csupán...

Miért félek posztolni, csupán a levés lájk miatt?

Figyelt kérdés

Elég magányos fiú vagyok.

A külsőm teljesen átlagos, nem vagyok valami nagy szépség, de azért randának sem mondanám magam.


Mégis vagy 5 éve nem mertem posztolni, rettegve attól hogy nehogy nevetség tárgyává tegyem magam. Félek hogy az emberek megszónának, hogy hú te lúzer, csak 10lájkot kaptál.


Most pedig csinált egy barátom rólam viszonylag elég jó képeket.

És csak nézem hogy milyen jó volna posztolni, de nem merem megtenni.


Van valaki hasonló helyzetben?

Hogy vegyem magam rá, hogy kirakjak egy képet?


2022. ápr. 1. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Ez de szomorú, itt remegsz, hogy ha kiraksz egy képet hány lájkot fogsz kapni, nem érzed megsemmisítően szánalmasnak a dolgot?
2022. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Jobb dolgod nincs?
2022. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Én a második profilképemet 4 évvel az első után raktam ki és senki nem szólt be, bár a lájk valóban kevés volt. Igaz, az nem is lett túl jó kép, csak frissíteni akartam már. Egy évvel később a harmadik egy sporteseményen készült, arra sok lájkot kaptam és biztató kommentek is jöttek. Ha vannak szemét ismerőseid, akik direkt trollkodnának, akkor töröld őket!
2022. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak kell megfelelni, nem másoknak. Ha jók lettek a képek, ahogy azt korábban vázoltad nekünk, akkor anélkül is tetszhet az embereknek, hogy ezt jeleznék feléd.
2022. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet a lájokat eltűntetni? Bár nem vagyok nagy facebook guru, de mintha írták volna már itt egy pár kérdésnél...
2022. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Jelen . 4 éve nem tettem ki 1db képet sem . Igazából már mindegy is . Ennyi idő után csak még kínosabb lenne .
2022. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Én kb 3 éve frissítettem a profilképem, posztolni meg kb 4-5 éve nem posztoltam. Nem azért, mert kevés likeot kapnék, hanem azért, mert nem érzem szükségesnek sem azt hogy lőjek egy szelfit amin belevigyorgok a kamerába, sem azt hogy kitegyem azt hogy most milyen öröm vagy bánat ért. :D
2022. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lájkok száma semmit sem jelent. :) És ha pl neked nem érkezik sok lájk, egyáltalán nem jelenti azt, hogy lúzer vagy. :D Szerintem nyugodtan posztold, de ne a lájkokat várd, a lényeg, hogy neked tetsszen a kép. :) Egyébként engem annyira hidegen hagy az ilyesmi, hogy alap úgy van beállítva a profilkép, hogy ne lehessen lájkolni. :D Ez is egy lehetőség.
2022. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Képzeld rólam életemben egyszer sem volt semmilyen profilkèp facebookon és sosem posztoltam semmit, pedig 27 éves vagyok. :O Durva mi? Ilyen baromságokon biztos nem fogok szorongani. Pedig rengeteg beszólást kaptam azért, mert nincs képem.

N

2022. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!