Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek bejött a külföldi...

Akinek bejött a külföldi meló,meglett kint mindene,ès szuper fizetès,ház,autó,minden..Az mi a turóèrt jön vissza M.O. ra???🤔🤔🤔🤔 Mièrt jönnek egyesek vissza a sz@rba???

Figyelt kérdés
Ismerek jópár olyan embert,aki èveket,vagy hónapokat dolgozott kint Ausztriában,Nèmetországban,Svájcban,Angliában. Meglett mindene. Autó,ház,család,szuper fizetès munkahely,Stb. Szóval minden jó,szuper. Bejött neki a főnyeremèny,vagy ahogyan szokták mondani. Megfogta az Isten lábát. Aztán egyszer csak Hazajön Magyarországra,ès egyfojtában arról beszèl hogy neki milyen jó volt kint Londonban,Madridban,Bècsben,Stb Volt neki álom munkahely,fizetès,ház,autó,család. Aztán mègis csak úgy döntött,hogy haza jön M.O.-ra. Ja,persze honvágya van. Meg egyèbb duma. Ezzel semmi baj nincs.De akkor mièrt panaszkodik mint a fürdős qrva,mièrt köpköd folyton Magyarországra? Mièrt jött vissza,ide,ha mondjuk Bècsben annyira jó volt? Ha meg vissza jött a szavaival ebbe a pöcegödörbe,akkor meg ne panaszkodjon,meg ne nyomja a rizsát,hogy kint mennyi minden jobb,szebb,Stb. Egyszerűen nem èrtem az ilyen emberek logikáját! Ha valaki ennyire hülye,hogy kint császári èlete volt,ja persze ha mèg családja sincs itthon,se lakás,hajlèktalan...Akkor mièrt jött vissza a kakiba???🤔🤔🤔 Volt munkahelyem ahol csomó ilyen birka volt. Meg ismertem egy hajlèktalant,aki csábitani akart hogy menjek vele ki koldulni Bècsbe,mert ott mennyire jó minden. Èn mindig csak azt kèrdezem. "De ha annyira jó volt kint,megvolt mindened,király módon èltèl,mègis mia túrónak jöttèl vissza,a sz@rba??? Ha itt vagy,akkor mièrt panaszkodsz folyton,ès köpködsz?" Erre az illető "Bármikór vissza tudok menni" Na,hát akkor meg ki,vagy mi a fene tart vissza??? 🤔🤔🤔🤔 Vagy vannak emberek akik ennyire seggfejek??? Vagy szimplán buták,birkák,balekok. Nem is tudok mit mondani az ilyenre.
2022. szept. 23. 10:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én nem sok olyan embert ismerek, aki visszaköltözött külföldről Magyarországra.


Egyről tudok, aki vacak hozzáállással ment ki, rosszul keresett kint állást, amit talált, azt se szerette, aztán inkább hazajött a régi munkájába, de ő nem is állítja magáról, hogy kint király volt neki, meg bejött az élet.


Egy másik azért költözött haza, hogy itt alapítson céget a kint szerzett hírnevét és sikereit meglovagolva. Ő jól él itthon is.


Egy valaki hazaköltözött egy rövid időre az idős és beteg szülők miatt, aztán inkább megoldotta, hogy kivigye magával és ott éljen vele.


A legtöbb ismerősöm, aki kiköltözött, az kint is maradt és jól él kint. Többen panaszkodnak a kajákra, emberek mentalitására, egyéb lehetőségekre, de az anyagi és életmódbeli lehetőségek miatt egyikük se költözne vissza Magyarországra. Sőt egyre drámaibb sokk éri őket minden alkalommal, amikor hazajönnek látogatóba - covid miatt nagyobb szünet után pláne.


Akikről tudok, hogy gyerekük lett, azok vagy kivitték a nagyszülőket/rokonokat, hogy ott tudjanak segíteni nekik, vagy kerestek baby sittert és inkább kitermelik. Magyarországra nem akarnak visszajönni, mert ők se tudnának úgy keresni és élni itthon, mint kint és azt se akarják, hogy a gyerekük ilyen körülmények közt nőjön fel.

Az oktatás és egészségügy hiába olcsó, ha a színvonala zuhanó repülésben van és egyre értéktelenebb, amit kapsz ingyen.


Több olyat ismerek, akit az ingyenes magyar egészségügyben félrekezeltek, aztán mehetett magán dokihoz, hogy sok idő alatt helyre hozzák. Mivel is jobb ez annál, ha nincs ingyenes egészségügy, de ha fizetsz, akkor normális ellátást kapsz?

2022. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszîró! 21/21! Sok jó választ îrtál! Tènyleg nagy kakifing a magyar egèszsègügy oktatás! Èn is inkább fizetnèk többet valamivel,vagy vizitdîjat,ha tudnám hogy rendbe tesznek,meg gyógyîtanak! Az oktatás is egy gyîkfing magyarországon. De egyben nem vagy kèpben. Magyaroszágon az egèszsègügy ami egy nagy kaki Nincs Ingyen! A fizetèsedből vonják a TB dîjat,ami nem is kevès! A felső oktatás egy normális egyetem sincs ingyen! A tankönyvekèrt is fizetni kell,ès egyèbb iskola szerèrt. Szóval itt sincs semmi ingyen! Mint nyugaton sem. De ott ha valamièrt fizetsz,ott azt kapod amit elvársz! Kint voltam Csehországban vásárolni egy ottani Lidli ben, 490-koronáèrt ami kb-8-9000-forint be vásároltam úgy,hogy kèt üveg 40-fokos minősègi pálinkát vettem+kaja üditő egyebek. Kint minden teljesen más,ès sokkal jobb. Pedig az kelet,ès pont 2004-óta tagja az EU nak mint M.O. ès ott is volt 40-èv kommunizmus,ès minden sokkal jobb,mint itt. Sokkal fejlettebb modernebb. Az emberek teljesen mások. Kedvesek,nyugodtak normálisak. Szóval ennyit. Teljesen meg tudom èrteni aki kimegy külföldre,ès nem jön haza ide a nagy fosba. Csak azokat nem èrtem akik ki mennek,kint bejön nekik minden. Majd valami bèna ürüggyel haza jönnek,aztán folyton panaszkodnak mint a fürdős qrva,meg köpködnek a hazájukra. De minek jött haza??? Volt egy csaj,kiment Hollandiába "Dolgozni" Amsterdamba. Rengeteg kuncsaftja volt,aki anált akart. Mivel az ott is extra,ezèrt jóval többet kapott egy pásztor óráèrt,mint a simpla szexèrt. De miután hazajött mert nem bîrta tovább hogy szèt csesztèk folyton a segglyukát,itthon fodrászkèt álltbe dolgozni,de azóta is pelenkát hord. Inkontinenciája lett. Most meg folyton sîr. Mondtam neki. "Most jó neked hogy egyfolytában ülhetsz a sz@rba???" Amsterdamba elvileg a stricik nem huzzák le a lányokat,de ahogy haza jött egy pasija meg kopasztotta. Amint amit kint meg keresett,már saját szalont nyithatott volna,ahol Ő lenne a főnök. Pláne ha Dubajba ment volna ki "Dolgozni" Most e helyett robotolhat segèd fodrászkènt napi 12-órában,ès ülhet a saját szarjában,a pelusban. Hát vannak ilyet buta kis libák. Talán ha nem beszèlt volna a Hollandiában keresett pènzről,most nem îgy járt volna.
2022. szept. 26. 16:07
 23/23 anonim ***** válasza:
A 9-es válasz miért lett lepontozva, amikor válasz a kérdésre?
2022. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!