Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen oka lehet annak, hogy...

Milyen oka lehet annak, hogy naponta sírok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Nem mondanám magam érzelgősnek, sőt túl hűvös vagyok, viszont nagyából 1 hete minden este amikor lefekszem rámtör rohamszerűen a sírhatnék és gyakran addig sírok amíg belealszok. Nem egy-két könyről van szó, hanem szó szerint zokogok, ami utoljára 8-9 éves koromban történt meg. Nem tudom elmondani pontosan az okát, nincs egy adott oka, csak egyszerűen ennyire elszomorodok.

Esetleg valamilyen pszcihológia oka van, vagy a stressz?

Beszélnem kéne esetleg egy szakemberrel?



2022. szept. 23. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
Ebben a korban ez normális.Hormonális változásokon megy át a tested és kihat a lélekre is.Én nekem mindig hangulatingadozásaim voltak míg 18-20 nem lettem.Aztán elmúlt.Ha nincs lelki problémád konkrétan akkor minek szakember?Iskola pszichológussal beszélhetsz de úgyse tud erre mit mondani igazából mert mindenki máshogy éli meg a felnőtté válást.
2022. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Arnold901005 ***** válasza:
0%

Lehet az oka stressz is, de az is lehet, hogy van valami feldolgozatlan traumád.

Ha rendszeressé válnak ezek a sírásrohamok, nem árt felkeresni egy pszichodokit, aki segít megfejteni az okot.

Nekem ilyet a borderline személyiségzavar csinál. Nem azt mondom, hogy neked is az van, de a pszichológus fel tudja mérni, hogy mennyire komoly, vagy nem komoly az ok.

2022. szept. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!