Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan céltalannak/elveszettnek...

Olyan céltalannak/elveszettnek érzem magam, naponta többször sírok. Miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szomorú vagyok

L

Ha keresnék pasit,akkor más lenne a helyzet? Hiányzik már ez, lehet hogy ez értelmet adna?


2020. júl. 11. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Inkább az ÉLETHIVATÁSODAT kellene megtalálnod!!! Pályaválasztási tanácsadót lenne érdemes felkeresned. Területileg illetékes munkaügyi hivatalban szívesen tájékoztatnak.


Egyházi körökben szoktak különböző lehetőségeket hirdetni (hivatásgondozó céllal főként,) hogy pl. fiúk esetében akár papnak mehessenek, ha szeretnének - lelkigyakorlatos foglalkozásokon részvétel - lányoknál, hogy apáca lehessen, ha úgy érzi, stb.


Egyházi körökben sokféle mentálhigiénés tanácsadás szokott lenni. (Nyáron értelemszerűen szünet van, ősszel folytatják általában a beszélgetési lehetőségek.) Ám előfordulhat, hogy - főleg protestáns körökben - nyáron is ráér egy-egy alkalommal a lelkész mélyebb átbeszélésekre...


Családsegítő szolgálatot én nem ajánlom, mert már számtalan esetben csalódtam bennük.


Újabban már a Magyar Máltai Szeretetszolgálatnál is indítottak munka tanácsadást!!! Annyira sok a jelentkező, hogy várni kell hosszabb ideig, mert nem győzik fogadni az embereket... ha rákeresel a honlapjukon, olvashatsz róluk.

2020. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ö köszi



Inkább úgymond boldogtalan vagyok, nem tudom H H fejezzem ki

2020. júl. 11. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább ne keress pasit , mert az ilyenekre szoktak vadászni a súlyos nárcisztikusok, meg a pszichopaták.
2020. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!