Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vetítek előre dolgokat,...

Nicola73 kérdése:

Miért vetítek előre dolgokat, amik még meg sem történtek ?

Figyelt kérdés
Sajnos alapból van egy mániás depresszióm. Ha valahová el kell menni már előre vetítem hogy nehéz lesz odajutni mondjuk bkv-val. Ha valamit meg kell csinálni azt gondolom nem fogom tudni jól megcsinálni. Egyszerűen mindig rágódok dolgokon és ez szorongást, sőt sírást okoz. A Pszichiáterem Kventiax-ot írt fel. Szétment egy két éves kapcsolatom is mert képtelen voltam dolgozni. Kétszer kerültem pszichiátriára összesen fél évet. Vannak jobb napok is de van mikor csak sírok egy fél napon át amire Frontint szedek. Máskor meg elmegyek a városba, beszélek emberekkel, bátor vagyok és mindent megcsinálok. Ez a két "fázis" között ingadozok, de úgy érzem az agyam küldi mindig a negatív impulzusokat. Ti mit tanácsoltok ? Esetleg van nektek hasonló problémátok ? Csak őszintén segítő komoly hozzászólásokat várok. Köszönöm.

#sírás #szorongás #előre vetítés
2022. szept. 23. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Ha csak pszichiáterhez jársz, de pszichológus terapeutához nem, akkor első körben azt javasolnám. A mániás depressziód valóban gyógyszeres kezelésre szorul, de szerintem itt több is van és egy jó terapeuta segíthet.
2022. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jártam pszichológus terápiára is a Máltai szeretet szolgálatba, de az se hozta meg az eredményt.
2022. szept. 23. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!