Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog az, hogy ennyi...

Normális dolog az, hogy ennyi minden érdekel?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy látom magam körül az embereket, mindenkinek van 1-2 dolog az életében ami komolyabban érdekli, mondjuk szakmai szempontból is. Ezzel szemben én mióta az eszemet tudom olyan voltam, hogy mindig nagyon sok minden érdekelt. Most végeztem egy biológia alapképzést, megyek mesterre tovább, de közben szeretnék elkezdeni egy pszichológia alapképzést is. Emellett tanfolyamon tanultam grafikát/fotózást is. Ezeket is gyakorolom, dolgozom is benne. Emellett elvállalok ilyen alkalmi diákmunkákat is, ha van időm, akár egy alkalmasakat is ha érdekesnek találom. Két nyelvből már nyelvvizsgáztam, most kezdek egy harmadikat. Ezek mellett még van egy rakat dolog amit "csak" hobbi szinten csinálok/szeretek. Mindenre úgymond egy kihívásként tekintek, szóval elkezdek valamit és addig nem hagyom abba amíg abban az adott dologban el nem érem ami nekem a maximumot jelenti. Ez azért jó, mert ha nem csinálok új dolgokat akkor unatkozom és befordulok. Viszont beszélgetek másokkal és úgy érzem hogy ilyen fura vagyok, és hogy egy dolognál kellene megmaradnom, mert egy ismerős szavaival élve " így semmiben nem leszek benne teljesen". De nem tudom elképzelni , hogy hogyan tudnék úgymond változtatni ezen. Mert az agyam folyton kattog valamin, és úgy érzem hogy sose elég. Eddig nem gondoltam erre így de szerintetek ez nagy gond? Ha igen hogyan lehet változtatni? Előre is köszi ha válaszolsz. 23l
2022. szept. 26. 20:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megvaltozz, ne hallgass az ismerosodre. Egyreszt miert ne lehetnel benne "teljesen", ha mindig elered az adott erdeklodesi korben a szamodra maximumot? Az pont azt jelenti, hogy mindenben kitartasz addig, amig valoban mely tudast kapsz belole. En orulnek, ha ennyire erdekes szemelyisegem lenne, mint a tied. Raadasul hasznos dolgokat is tanulsz, a 2 nyelvvizsgadnak a munkaeropiacon es az eletben is hatalmas hasznat fogod venni. Szerintem jobb, ha mindenbe beleasod magad ami erdekel, mintha egesz eletedben csak 1 dolgot csinalnal. :D
2022. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, és nagyon élvezem!!! Hajrá csajszi, csak így tovább!
2022. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem...:D

Engem kettyósnak tartottak szerintem az ismerőseim/osztálytársaim. De többre vittem bármelyiküknél, szerintem te is így leszel/vagy. Egyébként addig voltam ilyen amíg nem született gyerekem, azóta körülötte forog minden.

2022. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ne változz! én ezt szeretem a legjobban magamban.
2022. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Fú de átérzem, hallod. El nem tudom képzelni, hogy egyhangó legyen az életem, egy dolog érdekeljen, max mellette fél-hobbiként valami más. Ezer millió dolgot szeretek, van amikor egyiktől elemgy a kedvem, mert megtetszik egy másik. Tényleg, konkrétan tizen sok dolog. Sok ember ülyének néz, hogy hogyhogy elment a kedvem mittomén a falszámástól és miért épp bringázok, aztán meg hogyhogy nekiállok fotózni.
2022. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem is sokminden érdekel, és nagyon örülök neki. Ezt sokoldalúságnak hívják és rengeteg előnnyel jár. Meg ne változz, csak így tovább!
2022. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki. Engem is furának tart a környezetem, mert sok dolog érdekel, és komoly hobbimként tartom számon. nem egy vagy kettő dolog, hanem tizenkettő minimum. Tényleg, egyszer ez, egyszer az érdekel.

Ne változz meg. Sose éri meg, mert ennél csak rosszabb lehetsz :)

2022. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, én is így vagyok, mint te, csak én hülye vagyok mindehhez. Érdekel minden, tudni akarok mindent, de nem tudok tanulni. Úgyhogy megragadtam abban az olyan 5-6 dologban, ami érdekel és tudom is. Újakat nagyon-nagyon szívesen tanulnék még és fejleszteném magam, de tovább nem megy, az én processzorom csak arra a pár dologra elég. De nehogy megváltozz, örülj neki, ha olyan agyad van, amivel ennyi mindent meg tudsz tanulni. Használd ki! 💪 Irigyellek kicsit, bárcsak nekem is menne. :D
2022. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek❤️

Első: nagyon aranyos vagy💟 igazából mostanáig nem nagyon gondoltam arra, hogy változnom kellene. Tudtam, hogy több dolog érdekel mint másokat, de úgy voltam vele hogy hát ilyen vagyok. Mióta beszélgettem ezzel az ismerősömmel azóta ütött ez szöget a fejembe, hogy lehet hogy ez nem normális így. :/ Lehet könnyebb lenne ha csak 1 dolgot hagynék meg, de nem tudok választani.

Második: de jó tudni, hogy nem vagyok egyedül 😅💟 és téged mik érdekelnek?

Harmadik: én is ettől félek, hogy lehet azt hiszik őrült vagyok vagy ilyesmi.:/ 😅 Mondjuk a családom nem, ők támogatnak mindig mindenben szerencsére. 😅 Gyermeket én nem szeretnék, ez tudatos dolog régóta. Ezért nálam ez nem fog "segíteni". Tényleg nagyon jó érzés tudni hogy vannak mások is így ❤️ téged milyen dolgok foglalkoztattak/foglalkoztatnak?

Ötödik: ugyanez vagyok, nem tudok egy dolognál megállni, ha valami miatt "csendesebb" időszak van az életemben az kínzás. Akkor érzem jól magam, ha maxon futok 😅 a bringázásról szólva, igen én most nyáron görkorcsolyázni kezdtem el😅

2022. szept. 26. 20:46
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Leszel a barátnőm?


Te így vagy tökéletes,szerintem nagyon is jó.

Több ember le ragad 1-2 dolognál ami egy idő után valószínűleg monoton lesz számára.


Áruld el nekem légyszi mi a titkod?

2022. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!