Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalnak érezted, hitted már...

Fiatalnak érezted, hitted már magad, míg mások már öregnek láttak?

Figyelt kérdés

Mondjuk kezdődött a magázással, meg hogy csókolom és jó napot.


Te meg döbbenten néztél hogy ez most mi? Lehet még meg is kérdezed hogy dehát miért magázol.



2022. szept. 27. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Inkább fordítva. Én 17 éves korom óta öregnek érzem magam, de a barátom szerencsére fiatalnak lát.
2022. szept. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 hosszúhajú ***** válasza:
46%

általában fordítva. de mikor a mekiben azt mondták jó estét, azt hittem kiborulok, pedig voltam vagy 30. már egyre gyakrabban mondják. 46 vagyok.

ha gyerek magáz, sürgősen leállítom, hogy lécci tegeződjünk.

2022. szept. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 hosszúhajú ***** válasza:
100%
ja, 14 évesen mindig mondták nekünk hogy éretten viselkedjünk mert már majdnem felnőttek vagyunk. én hülye elhittem, pedig milyen kis hülyegyerekek voltunk. pedig akkor nem azt érzetem.
2022. szept. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

27 éves koromban magázott le valami suhanc (akinek autója volt szóval volt már 18 ő is)

Mondtam magamban jólvan bmeg, ez aztán helyre tette az egomat.

2022. szept. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
36 éves koromban pár tinicsitri lemagázott, és megkértek h vegyek nekik piát. Ezután itt a gyakorikérdéseken közölté(te)k velem, hogy már vén vagyok, miért próbálom égetni magam azzal, hogy fiatalnak képzelem magam, ez már a B-oldal. Beláttam, h igaz és már megvettem a sírhelyet és a koporsót, várom a kaszást.
2022. szept. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
42 éves vagyok de 20nak érzem magam. Engem nagyon idegesít ha magáznak....
2022. szept. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 50 vagyok, és nagyon fiatalnak képzelem magam, csak azért reggel már megrázó a tükörbe nézni, hogy ki ez a zombi. De a stílusom miatt azért szerencsére sokan letegeznek (még), és ez már így ennyi idősen öröm mindig. :) A barátaim is majdnem mind fiatalabbak nálam, de az idősek is fiatalos gondolkodásúak közülük.
2022. szept. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
50 vagyok, most már nem bánom ha kulturáltan magáznak. De a "tetszikezéstől" kiborulok.
2022. szept. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A magázással, jó napottal nincs bajom. Szerintem alapvető tisztelet megadása egy idegennel szemben.

A csókolomozás, nénizés viszont nagyon fel tudnak b4szni. A falusi paraszt gyerekek, és hasonló értelmi képességű tirpák szüleik használják ezeket. Azt bírom ha anyuka csókolomozik nekem, majd 100x lenéniz 5 perc alatt amíg az egyetemistának kinéző picibabája helyett beszél hozzám (Áronkaaaa, kicsiiimm, itt a nééni, gyere szólj a néninek, kérdezzük meg a nénit, néninéninéninééniiii) volt már hogy robbantam és mondtam hogy néni neked a jó kvva anyád..

Nem értem az ilyet. Ráncos, kiélt fejű anya akinek a gyereke kb annyi idős mint én. De én vagyok a néni..

Nem érzem magam öregnek, de zavaró. Inkább pofátlanságnak, sértésnek, beszólásnak érzem.

25n

2022. szept. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Aranyom nyugodj meg.
2022. szept. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!