Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatalabb fogorvosnők,...

A fiatalabb fogorvosnők, asszisztensnők mennyire homofóbok?

Figyelt kérdés

Sztem eléggé látszik rajtam, hogy nem vagyok hetero, és volt már negatív tapasztalatom férfi orvossal.

Most magánrendelésre megyek, és honlapjuk alapján 30 év körüli nő lesz fogorvosom, az asszisztensek is.



2022. szept. 27. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy végtelenül értelmetlen kérdés...
2022. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
A nőknek mindenről megvan a véleményük. Ha jó, ha rossz, tudni fogod.
2022. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nemhinnem h ez nemtol, szakmatol fugg.. Az emberek nagy resze nem kedveli oket
2022. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Fizika tanárok mennyire szeretik a káposztás tésztát? Sokan szeretik, nagyon. Mások csak kevésbé, vagy egyáltalán nem. És olyanok is vannak, akik kifejezetten utálják.
2022. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem magasról lesz4rja hogy milyen neműekkel szexelsz. Kifizeted az ellátás díját. Ez érdekli.
2022. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Egy fogorvos alapján következtetni a többi hozzáállására elég nagy marhaság.Szóval ne parázz ezen.
2022. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Fizika tanárok mennyire szeretik a káposztás tésztát? Sokan szeretik, nagyon. Mások csak kevésbé, vagy egyáltalán nem. És olyanok is vannak, akik kifejezetten utálják."


ennél ostobább válasz sincs, sztem nem tudsz szöveget értelmezni. direkt leírtam, hogy FIATAL NŐK, és hogy FÉRFI orvossal volt már negatív tapasztalatom, erre jössz azzal, hogy en bloc fizikatanárok. tipikus gyk-s észkombájn.

2022. okt. 7. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Összességében nyilván jóval kevésbé, mint mondjuk a középkorú kőművesek. Egy fogorvos (és ma már asszisztensek is) általában diplomás fiatal nők. Szerintem el is várható, hogy elfogaóbb legyen, mint az átlag magyar, aki nem épp az eszéről híres
2023. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!