Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól látom a dolgot?

Jól látom a dolgot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már tizenéves de! Ha nem vagy népszerű, nem vagy senki akkor le fognak szrni a kortársaid és csak nézheted hogy másnak megvan az ami neked nincs, és esélyes hogy nem is lesz.
2022. szept. 27. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
El vagy tévedve. Nem a fiatalsággal van baj ( nyilván ott is vannak dolgok amin rendesen fennt lehet akadni) inkább a társaságoddal, vagy azokkal az emberekkel akikkel te körül akarod venni magad. Én is fiatal vagyok sőt 18 éves, de nem vagyok népszerű. A társaságomból van egy pár lány aki insta celeb akar lenni, de ettől még nem “sz@rják” le azt aki nem az. Keress más barátokat, inteligensebbeket, akik a földön járnak lehetőleg.
2022. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen egész korrekt a brigád, bár ők nem kimondottan fontosak számomra. Annyira nem hogy munka után is tartsam velük a kapcsolatot.
2022. szept. 27. 23:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem csak ők szarnak le téged🤔
2022. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kötekedni próbálsz?
2022. szept. 27. 23:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem. Joejt.
2022. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Teljesen rosszul látod.
2022. szept. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem látod jól.
2022. szept. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Aha. Nem.


Hát mit lehet népszerűségből megvenni?

1. tárgyakat? Nem. Azt pénzből veszünk, elég hozzá valamilyen jövedelem.

2. Szerelmet, családot? Nnnnem, ehhez leginkább érzelmi intelligencia kell és soksok türelem és odafigyelés és befektetett energia. Némi pénz sem árt, de az nem annyira lényeg.

3. barátokat? Nnnnem, ha a barátaid csak azért vannak veled, mer tnépszerű vagy, az elég furán hangzik. A barátok azért vannak veled, mert olyan vagy, amilyen, jó veled időt tölteni.


Na, mi az, amit a népszerűség által tudsz szerezni?

Lehetőségek. Ez igaz, de ezt munkával, befektetett energiával is meg tudod szerezni. Vagy ha már ilyen korrupt módon gondolkodunk, barátok által is, ahhoz meg ugye nem kell népszerűség.


Öhm... több nem jut eszembe. Mire gondoltál Kérdező?

2022. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem nézel ki jól=sanszos hogy nincs önbizalmad sem=le sem sz'r az ellenkező nem=forever alone. Dióhéjban az életképem.
2022. szept. 28. 16:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszi az infót.

És minket ez miért is kéne, hogy érdekeljen?

2022. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!