Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek, voltak az életetekbe...

Ismertek, voltak az életetekben nagyon patkány, szemét emberek ? Mi volt a legundorítóbb dolog, amit tettek veletek ?

Figyelt kérdés

#Szemètsèg
2022. szept. 29. 00:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Hajaj, inkább nem mondok semmit. Röviden volt több is, igen.
2022. szept. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
volt egy pár. az egyik patkány ki akart rúgatni, de visszanyalt a fagyi és ő repült
2022. szept. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem nevezném patkánynak(az sértő lenne a patkányokra nézve).


Velem semmit, a húgomnak addig színészkedett az elején, normálisnak is tűnt addig, amíg nem lett terhes.

Ezután elég egyoldalú kapcsolat volt, kb. cselédként kezelte, és amikor közölte vele, hogy nem csinálja, akkor megverte. Ha elment valahova a bolton kívül, megverte, ha feleselt, nem értett vele egyet megverte...

hál isten' már nincs vele.

2022. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Lazy Lover ***** válasza:
Az egész családom az..... Estig sorolhatnám mit műveltek
2022. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as, ez borzasztó. Hogyan heverte ki a hugod ezt a bántalmazó kapcsolatot ? Te már az elején is láttad, milyen szemèt ember hálózta be, tehát hogy valójában milyen aljadèk ?
2022. szept. 29. 12:16
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Jelenlegi páromon kívül az összes ember akivel valamilyen emberi kapcsolatba kerültem szemét ember. Kár, hogy előre nem lehet megmondani senkiről.
2022. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

#5

Nem. Ráadásként azzal a tudattal verte, hogy terhes volt.

Tipikus az az ember, aki a gyengébbeket támadja. De amikor emberére akadt, akkor remegett és megszólalni is alig tudott. Állítólag azt várta, hogy én (😆) védjem meg, mert jóbarátom az illető aki rátámadott(egy szavamba került volna és befejezi), de tőlem aztán várhatta a segítséget.

2022. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Vallásos kollégám: totál vallás fan, de ha a környezetében valaki hibázik, vagy gyenge (pl.: tudja róla, hogy nem áll ki önmagáért), akkor imádattal beégeti a főnök-, vagy mindenki előtt.
2022. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

3, ez borzasztó. Nagyon sajnálom. És a gyerek egèszsègesen született ? Most hogy van a hugod ? Annyira rossz, hogy kiválóan tudnak ezek a szemètládák színészkedni. Mindenre képesek ! :(


Igen, kedves 6- os. Nem lehet előre tudni senkiről. Örülök, hogy a mostani párod mellett akkor jó az életed. Mesélnèl pár történetet, -ha van kedved - milyen aljasságokat követtek el veled szemben ? Sokára jutottál ezeken túl ?

8- as, nagyon jellemző ,amit írsz. A gyengébbeket bántják, alázzák. De valójában azok az emberek gyengék és szánalmasak, akik ezeket elkövetik. Súlyos lelki problémákkal küzdenek ,amikkel nem tudnak szembenèzni.

2022. szept. 29. 20:01
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

#6 vagyok, írok pár példát.


1. Az általános iskolában végig legjobb barátnőmmel gimibe is együtt mentünk. Ott összebarátkozott egy másik lánnyal, eleinte próbáltam velük tartani, de egyre inkább levegőnek lettem nézve, úgyhogy végül feladtam. Ennyivel elég is lehetett volna a sztorinak, de ezek ketten bekattantak, rámszálltak, elnyomtak, bántottak (pl. falnak nekilöktek), aztán a gimi utolsó évére már az egész évfolyamot és a tanári kart is ellenem fordították. Sőt, egy elég durva koholt váddal mentek az osztályfőnökhöz, aki fel akart engem jelenteni...


2. Magányomban elkezdtem online többszereplős játékokkal játszani, ahol online barátaim lettek. Aztán az egyik sráccal kialakult egy "kapcsolat" is, és egy évig húztuk, és bár soha nem sikerült találkoznunk, minden nap írtunk egymásnak, képet küldtünk, videóchateltünk. Végül valahogy lebukott, és kiderült, hogy a profil mögött egy csaj volt, meg az egyik haverja néha besegített a képekkel, videókkal...


3. Az előző párommal 4 évig voltunk együtt, nagyon erősen kapaszkodtunk egymásba, neki csak én voltam, nekem meg csak ő (az első sztoriból adódóan), majd egyszer csak hirtelen kilépett az életemből. Épp egy közös kikapcsolódós hétvégét terveztünk, mikor egyszer csak letiltott mindenhol. Távkapcsolat volt, rendszeres találkozással. A tiltás után felszálltam az első hajnali vonatra és elmentem hozzá, ahol nem nyitott ajtót, rám küldte a keresztanyját, aki végigvonszolt a városon és rám hívta a rendőröket, addig exem elmenekült a hátsó ajtón...


4. Az előző munkahelyemen az összes kollégám szinte egy időben ment el szülni. Nagyon nehezen találtunk új kollégákat, és nehéz volt betanítani is őket. Mind kibuktak pár hét alatt, egyedül egy csaj maradt ott, de egy év alatt sem tanult be, mindig segíteni kellett neki. Rengeteget hiányzott az állandóan taknyos gyerekei miatt is, kiszámíthatatlan volt, én meg emiatt megszakadtam a munkában. Miatta nem volt szabadidőm, miatta dolgoztam bent lázasan egyedül egy hétig, mert a gyerekeit babusgatta otthon. Aztán egyszer el akartam menni 2 nap szabira, totál kiakadt, hogy mi lesz, ha akkor is betegek lesznek a fiai, akkor ő nem jön be dolgozni. Leordított a vevők előtt, elküldött a fenébe, aztán másnap felmondtam.


5. Aktuális éppen. 5 évvel ezelőtt elkezdtem állatokat menteni a környéken. Egy ideig egyedül csináltam, de szép lassan csatlakoztak hozzám. Elég jó kis csapatot sikerült kialakítani, nagy lett az összefogás. Aztán egyik napról a másikra a csapatom többi tagja elkezdett ignorálni engem, kihagytak mindenből, aztán a Facebook csoportomból is kihajítottak, kitiltottak. Azóta sem tudom mi okuk volt rá, de napról napra egyre többen vannak ellenem, valami nagy kavarás mehet megint.


6. Apám mikor megszülettem, féltékeny lett rám, hogy anyum velem foglalkozik és megromlott a kapcsolatuk. Kiskoromban sokszor megkaptam, hogy miattam fognak elválni (végül nem váltak el), és rengetegszer megvert. Öngyilkos akartam lenni 11 évesen, hogy ne tudjon tovább verni. Soha nem adott pénzt a nevelésembe, állandóan kritizált, nagy elvárásai voltak velem szemben. Aztám mikor volt az a durva szakítós sztorim exemmel, utána másnap nagyon rossz passzban voltam nem keltem fel egész nap az ágyból, erre este kirángatott az ágyból, és féraláfutásosra vert, hívni akartam segítséget, de kicsavarta a kezemből a telefont, úgyhogy végelkeseredésemben torkom szakadtából ordítottam, sikítottam. Berakott a kocsiba és leadott a legközelebbi pszichiátrián, ahol 3 hónapig voltam és többé nem akartam hazamenni.


22/L

2022. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!