Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy valaki, akivel jó voltál, segítettél neki, később valamilyen oknál fogva még téged állított be rossznak, s.ggfejnek? Te hogy kezelted a helyzetet?

Figyelt kérdés
Én most probálom magam azzal nyugtatni, hogy soha az életemben nem csináltam fesztivált, mindig a lehető legelegánsabban kezeltem a vitákat, köcsögösködéseket (még ha történetesen ilyenkor fel tudnék robbanni, és legszívesebben minimum belevernék egy nagyot az illető fejébe), szóval megmaradok annak, amilyen voltam eddig is, és majd eljön az ideje, amikor ezek a férgek padlón lesznek és akkor majd beléjük tudok rúgni.

2021. dec. 30. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Volt munkahelyi csajom. Már sehová nem mehetett cégen belül, utána behívtak és kérdezték, hogy jöhet e a részlegemre, vagy nem tudnak vele mit tenni. Mondtam jöjjön, megoldjuk. Azóta folyamatos engem fúr és mérgezi a levegőt. Tudja, hogy én húztam ki a szarból....ez lett a hála. De én voltam a bolond......magamra vethetek.
2021. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egyik volt csajom (igazából több is) ilyen volt, általában megbosszúltam de volt hogy nem volt rá alkalmam, le kellett nyelnem, ma meg már leszarom.
2021. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szintén zenész, nálam is excsajról van szó, ráadásul nekem is munkahelyi kapcsolat volt, vagyis ott kezdődött. Ő b.szott át engem, lelkileg tönktetett, és még ő az, aki nem köszön vissza.
2021. dec. 30. 17:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Tönkretett*
2021. dec. 30. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó, ha csak annyi bajom lenne vele, hogy nem köszön vissza......boldog ember lennék. Engem már azzal is megvádolt, hogy megütöttem....néha sajnálom, hogy nem tettem 🤣 mára már leszarom, kavarja a szart nyugodtan......
2021. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én voltam az aki állítólag rossznak meg s.ggfejnek állítottam be azt aki évekig a barátnőm volt. Annyi volt csak hogy ki volt borulva idegileg de nem igazán volt az a típus aki engedte hogy segítsenek neki. Ha próbáltál a gondjairól beszélni hogy segíts, témát váltott. Ha csak vele lógtál, akkor egyrészt feszélyezve érezted magad, mert nem tudtad, mikor sérted meg, másrészt "ha én szarul vagyok te is legyél szarul" alapon próbált lerángatni maga mellé.


Emellett megvoltak az emberek akikkel elvolt a többieket nem kereste.


Ezek után ő azt vette észre hogy nem tud integrálódni a csoportba mert azok akiket amúgy nem keresett, nem hívták magukhoz és nem is mentek oda hozzá és ebből azt szűrte le hogy a gyerekek gonoszak mert nem fogadják be.


Ehhez hozzájött az is hogy mi, akikkel beszél se próbáljuk őt bevonni, mi is kirekesztjük őt, amikor ez nem volt igaz.


Szóval valahogy ebből alakult ki hogy rájött hogy ő és én nem vagyunk barátok mert én rosszakat gondolok róla amikor meg próbáltam elmagyarázni hogy nem így van akkor belekapaszkodott a saját képzeletébe és kiforgatta a szavaimat.

2021. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy másik eset, ami hasonló volt, ott én lettem a s.ggfej azért, mert az egyetemen jött egy nehéz év, hónapokig nem értem rá találkozni a barátnőmmel csak neten tartottuk a kapcsolatot, mert rengeteg volt a beadandó, a tanulnivaló és amikor jött a húsvét akkor arra készültem, erre írt egy levelet hogy rossz ember vagyok és ő nem érdemli meg a rossz embereket.
2021. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt ám, kérdező. De még mennyire. És mennyire tud ez fájni.
2022. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!