Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi dagi lány? Ez...

Miért van ennyi dagi lány? Ez tényleg tetszik a fiúknak?

Figyelt kérdés

Lassan 40 éves nő vagyok, és feltűnt, hogy manapság milyen sok dagi van a fiatal lányok között, és ráadásul látszik rajtuk, hogy nagyon szépnek tartják magukat. Amikor én fiatal lány voltam, 50 kilósan borzasztó kövérnek éreztem magam, mert sok lány annyira vékony volt, hogy szinte nem is volt testük, sokszor néztem, hogy egyáltalán hova férnek be a csontjaik, és nagyon rosszul éreztem magam és testképzavarom volt. Most pedig azt látom, hogy nagydarab, vaskos lányok, hájas hassal, vaskos lábakkal olyan önbizalmat sugároznak, mintha valami ki tudja milyen jó nők lennének, plusz még felveszik ezeket a szörnyű mom jeanseket, ami plusz 20 kilót rájuk pakol. Tegnap is láttam egy kb 80 kilós lányt, akinek teljesen kivolt a hasa, tiszta háj volt, de ő szemlátomást remekül érezte magát a bőrében.

A mai fiatal fiúknak tényleg tetszenek ezek a 80 kg körüli nagy önbizalmú tinilányok? Rám anno ötven-valahány kilósan már azt mondták, hogy "húsos" vagyok. Most hogyhogy teljesen más a helyzet?


2022. szept. 29. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy tetszik. De most az a divat hogy "fogadd el magad".
2022. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

1. Igazad van. Szerintem is sokkal több kövér nő van mint régebben.

2. Nekem nem tetszenek. Én a vékony nőket szeretem.

2022. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Körül vannak véve közösségi média buborékkal, mindenhonnan ezt hallják, hogy ezzel semmi gond. Aki ellent mond, megbélyegzik, hogy kövérgyűlölő, fatfóbiás. Nem sokan mernek ellent mondani nekik, mert akire rásütik, hogy kirekesztő, fatphobic, azt kitiltják az adott közösségi médiáról.
2022. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy tetszik a férfiaknak a dagi nő:) Nem szeretik 90%-ban a kövér nőket.

Most a body positivity a divat és akkor azt hiszik ez így rendben van pedig szerintem kicsit fogyhatnának.Hozzáteszem én sem vagyok vékony nő de kövér sem.Sportolok és próbálok odafigyelni hogy legalább dagi ne legyek.

2022. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Alapvetően biztos nem ez tetszik a fiúk többségének, csak mindenhonnan ez folyik, hogy fogadd el magad, így vagy szép stb, egyre több a plus size modell is. Egyébként szerintem is sokan el vannak hízva és emellett ízléstelenül öltöznek fel.


28/N

2022. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Hazánk Európa egyik legelhízottabb országa, és már a csapból is az folyik, hogy mennyi az elhízott itthon, szinte semmit se mozog, sportol a társadalom, egyre fiatalabbak az igen elhízottak és sokan közülük cukorbeteg is ráadásul. Sőt, sajnos, ahogy előttem is írták, most divat ez a body positivity, aminek a szélsőséges elve az, hogy a kövérség teljesen rendben van, egészséges, és ne merészelj lefogyni.
2022. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Zabálják a meki meg a gyros takarmányt.
2022. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Mert minden szart esznek.

Gyorskaja, edesseg, stb

Mellette meg otthon doglik egesz nap akar, nem jar el sportolni

2022. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez mind oké, de akkor honnan van ennyi önbizalmuk?

Az önbizalom ugyanis a pozitív visszajelzésekből származik.

2022. szept. 29. 21:21
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azoknak a duci lányoknak akiknek igazán van önnizalmuk nem érdekli ha esetleg kapnak egy-két negatív visszajelzést, mert gondolom a barátnőiktől megkapják, milyen szépek meg mennyire jól áll nekik a wide leg stílusú naci stb.


Amúgy én pl. viszonylag sok kedves megjegyzést kaptam életem során, mégsem lett ezektől önbizalmam, sőt egy visszahúzódó csendes személy vagyok, tehát szerintem nem minden esetben igaz ez, hogy ettől lesz valakinek önbizalma.

2022. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!