Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostani 14-15-16 éves...

A mostani 14-15-16 éves fiúknak komolyan csak ez tetszik?

Figyelt kérdés

5 kg vakolat, napi 20 poszt a létező összes kösösségi oldalra, hetente más fiú, "mai" divat követése egyéniség semmi, nagy segg nagy mell kombó, fenékig érő festett/ombre haj, maximálisan vékony és izmos test

Mindenkinek csak ez tetszik?



2017. febr. 28. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Bár én már 17 vagyok, de 16 évesen se ez tetszett.

2017. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Hjaaaaaaaaaaaaaaaj.
2017. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik, jön más korszak, és más lesz a divat. Gondolj bele, alig 8-10 éve is mindenki ugyanazt akarta, csak akkor más volt a "követendő" trend.
2017. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.Ők verik ezt nagy dobra.Ettől hiszik magukat menőnek.A normális fajta nem a netes oldalakon turkál a sok hülye liba között,hanem a suliban,normális környezetben!
2017. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez senkinek sem tetszik. Talan kivetel ennek a tipusnak a fiu megfeleloje: piros ronda cipo, 40 kg, hosszitott polo 45 alatti IQ stb. De hat azok meg is erdemlik egymast :D
2017. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Mi értelme van annak, hogy ilyen kérdést teszel itt fel? Nyilván a többség azt fogja mondani, hogy aki ilyen, az hülye, de vannak normálisak is, de ettől még a környezeted nem fog megváltozni.
2017. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én inkább azt veszem észre, hogy csak az nem látja a "normálisabbakat", aki nem is nézi :D


én például elég nyitott embernek tartom magam, szeretek ismerkedni, de legalább pont annyi "normálisnak tűnő", ilyen korú csaj küldött már el azzal, hogy ő ilyen emberekkel nem is áll szóba, mint az általad leírtak.


vagy te előítélet nélkül szóbaálsz egy átlag alatti sráccal is? mert ha igen, akkor oké, kivétel vagy, és tök jogos lenne a kérdés.

de mint az elején írtam, ha ilyen lennél, akkor tudnád azt, hogy vannak bár átlag alatti kinézetű, de értelmes srácok is...:D

2017. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
csak úgy mondom hogy ez az ombre nem áll ám mindig minden árnyalatban mindenkinek jól, akkor se ha az a divat. Amúgy a közösségi oldalak meg a vakolat nélkül egész szép kis csaj is lehet ez amit leírtál, ha nem nagy a segge, nem gebe, és nem alpári a személyisége
2017. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem se ez tetszik. 14F
2017. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem ez tetszik bár én 21f vagyok
2017. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!