Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feszengek emberek között és...

Feszengek emberek között és mindenkit eltaszítok magamtól. Ezen nehéz lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Lánykoromban tele voltam barátnőkkel, sosem voltam itthon. Utólag visszagondolva gusztustalanul viselkedtünk, mert mások pl ruháján nevettünk, amit szégyenlek. Mintha ehhez az énemhez kötődtek volna az emberek.


Azóta belekerültem egy kapcsolatba, már hozzá is mentem, gyerekünk van. A régi barátnők nagy részét én taszítottam el a férjem miatt... Magamba is szálltam és már nem szokásom gúnyolódni senkin. És szerintem unalmas lettem, befeszült és negatív. Mindent túl hosszan magyarázok. Ha utcára lépek szorongok, úgy érzem senkinek nem vagyok szimpatikus. Még az emberekre sem nézek rá, ennek nem tudom az okát. Tuti ettől beképzeltnek néznek, de nem vagyok az. Túl sok vagyok, körülményes és komplikált. Nem találok olyan barátnőket akikkel találkozhatnék is. Nagyon könnyen ismerkedek, szeretek nevetni, de ha felhozom a találkozást mindenki leráz. Tuti rossz a kisugárzásom vagy nem tudom. Már pszichológust is kerestem, hogy ne legyek negatív, de még az is lerázott.🙄


Mások is érezték magukat számkivetettnek? Hogyan lehet megváltoztatni egy személyiséget?



2022. szept. 30. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Felnotten màr teljesen más barátkozni mint lanyként gyerekként.

Altalaban érdekemberek vannak.


Pl anyukák azert barátkoznak ossze hogy felvalta legyen gyerekpesztra vagy a gyerekeknek programok vagy olcsobb magantanar stb


Velem pl a baráton tesojának női túl nyálasak hogy ne fúrjam ki őket meg jobb ha jóban vannak velem amugy ke se ejtenének


Vannak akik csak statusz miatt jofehek meg bűbájok mert felettuk vagyok a meloban


Ha vki meghiv elhiv valahova mindig kibukik hogy amugy mit akar valojában hogy kene ez az segitség..


Felnotten más mar az élet. Nem fognakak azert felhivni barátkozni mert menjunk le jatszani csak ugy.

2022. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*le se ejtenének
2022. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!