Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, miért viselkedi...

Mit gondoltok, miért viselkedik valaki így?

Figyelt kérdés

Van egy haveri társaságom még egyetemről, több éve ismerjük egymást, leginkább én hoztam össze a bandát. Van egyik fiú barátom, aki ha összeülünk mindig olyan passzív ebben a társaságban és mintha kicsit kivonná magát, már barátnőmnek is feltűnt..ha ő dob fel egy ötletet, vagy hív el valahova minket, akkor is ez az idegesítő passzivitás, hogy utána nem irányít, vagy veszi aktívan ki magát a dologban, hanem mintha azt várná, hogy mi vesszük kezünkbe a dolgokat, mi intézzük, ha ő hív meg valamire stb.

Ja és nincs szocfóbja, a társasággal sincs baja, ebben biztos vagyok. Észre se veszi, hogy gáz néha, ami szituk vannak ebből, vagy hogy ezt nem így kéne.

Így miért viselkedik valaki? Nem merem megemlíteni neki, mert érzékeny a kritikára meg ilyet mégis miként lehetne közölni? 😀 sose volt ilyen emberrel dolgom. Másnak van ilyen haveri barátja, le kéne sz#rni és kész?



2022. szept. 30. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Nem szeretem másoknak megmondani hogy mit csináljanak, nem szeretek irányítani.

Szerencsére az én baráti körömben ez nem számít "gáznak".

2022. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De itt nem arrol van szo hogy meg kene mondani, h mit csinaljunk, hanem ha o hiv meg minket vmire, akkor ne nekunk kelljen mar full kitalalni h mire, hol es mikent intezzuk el ezt, hanem mondja meg mi a keret, o hogy gondolta. Ez a normalis felnott viselkedes.
2022. szept. 30. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Valszeg neveletetés lehet az anyja mindent kivett a kezébol ő csinal intez mindent helyette es felnevelt egy mamlasz gyereket aki nem mer önmagáért tenni sem.
2022. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*neveltetés
2022. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2

Igen, én is így értettem.

(#1 voltam)

2022. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 es te miert viselkedsz igy?
2022. okt. 1. 13:29
 7/7 A kérdező kommentje:
mmint miert nem szereted megmondani, iranyitani, mikor neked kellene.
2022. okt. 1. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!