Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy engem...

Miért van az, hogy engem megvernek, csak mert féltékenyek rám?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ez a pár ember nagyon féltékeny volt rám. Az egyiket szerettem is, és úgy vert meg, hogy tisztán szerettem. Azt tudom, hogy ő is féltékeny rám. De azt nem értem, az emberek miért nem tudják kordában tartani az ilyen vágyaikat, hogy megverjenek, miért amikor én sosem bántottam őket még egy rossz szóval se? Mi kell ahhoz, hogy egy ember ilyen legyen?

2022. okt. 2. 05:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Feljelentést nem mertem tenni, de most nem is ez a lényeg, hanem hogy hogy lehetnek ilyenek? Amikor nem is irogylésreméltó teljesen a helyzetem.
2022. okt. 2. 05:30
 2/12 A kérdező kommentje:
És nem cigányok, pénzük is van bőséggel.
2022. okt. 2. 05:36
 3/12 A kérdező kommentje:
És nem egyszeri alkalom, rendszeres, kétévente, van amelyiknél félévente, mintha ki se bírnák nélküle.
2022. okt. 2. 05:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez egy cudar világ. Már semmin sem csodálkozok(sajnos). Ember és ember között óriás különbség van. Míg valaki egy pókot is sajnál megölni, addig a másik hideg vérrel gyilkol. Akinél nincs önkontroll az nem fogja tudni az ilyesfajta dolgokat megállni. Megkell tanulnod kiállni magadért. Nekem a küzdősport edzés rengeteget segített. Vagy esetleg felfegyverkezel. Viszont ha nem teszel semmit, nem fog változni semmi. Az embertől pedig nem létezik gonoszabb lény a földön.
2022. okt. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Párkapcsolatról van szó, gondolom:

"Mi kell ahhoz, hogy egy ember ilyen legyen?"


Beteg személyiség, birtoklási vágy, tárgyként kezelnek és félnek, ilyen primitív módon vezetik le frusztráltságukat.

Miért csak ilyen embereket találsz párkapcsolatra?

2022. okt. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért ilyenek, mert megtehetik veled! Mert tudják megtehetik, és nem lesz semmi következménye. Kérdező, sajnos ez a te hibád "is". Amíg nem lépsz ellene, feljelentés, stb. Addig nem fog változni semmi. Bántalmazni fognak. Egyre többször, és egyre jobban. Először 1-2 pofon. Mivel nincs semmi következménye részedről, merészebbek lesznek. Keres, kérj segítséget.
2022. okt. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem féltékenység nélkül is megtaláltak. Általánosban a saját barátaim vertek meg, akiket áthívtam és még anyum is főzött nekik. A szánalmas, hogy nekik ez viccnek indult és büszkék voltak magukra, hogy 5-en megrugdostak egy kisebb alkatú embert.
2022. okt. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem is mindig megtaláltak azok az emberek, akik kisebbségi komplexusukat másokon élték ki.


Viktimológia foglalkozik az "áldozattá válás lélektanával", szerintem akiket rendszeresen találnak meg ilyen emberek és átverik őket, vagy kihasználják, megverik stb, azoknak érdemes elmélyedni benne.

2022. okt. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7-es sajnálom hogy ez történt veled!

Köszönöm a válaszokat!

2022. okt. 2. 07:28
 10/12 A kérdező kommentje:
5-ös nem párkapcsolat, szimplán szerettem azt az embert és ő ezt tudta.
2022. okt. 2. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!