Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány ember miért teszi...

Néhány ember miért teszi tönkre a drága kocsikat? Ennyire féltékenyek?

Figyelt kérdés

Van pár veterán autóm és mellettük pár exotikus darab, amikkel autó-showkra, bemutatókra, kiállításra járok.


Egyszer szemtanúja voltam egy olyan esetnek, hogy egy pali egy gyönyörű univerzum-lila laborghinijét leparkolta és egy srác gördeszkávalráugratot a motorháztetőre és ment tovább.


Másik eset, pedig az én lángfestéses 2002 ferrari enzommal történt, épp a kiállításra mentem, a váci út vége egy részen le volt zárva épp kanyarodtam le és a hosszú sorban pont engem választott ki egy srác aki összegraffitizte a szélvédőt. És elrohant. Rendőrök minden megvolt, de elfutott a nagy tömegben.


Annyi ilyen autót látni még parkolva is, nem igaz, hogy ennyira irritálná őket.


Én utána komolyan mondom, hogy sírtam. Feleségem is mondta, hogy aki engem megsirat, az nagyon mélyen a lelkembe tiport. Engem nagyon megviselt, emrt aki az autóimat, amiket több éven át építgettem, ápolgattam, amikkel többet törődtem, mint a családommal azt bántja valaki, akkor engem is bánt. Ez csak részemről...


(Egy szerető autógyűjtő)


Reménykedem hogy van valami más válasz is erre...


2019. dec. 28. 20:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
30%
Hát, aki többet törődik az autójával,, mint a családjával, az azért megérdemli ezt valahol...
2019. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
57%
Eleg sz*r eleted lehet ha enzo tulajkent gyk-zol
2019. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
80%
Én is sírtam volna. Nem szégyen. Én se értettem soha, hogy miért jó másnak ha tönkreteszi más dolgait. Jól nyakon kéne vágniaz ilyet, megtanulná, hogy tartsa tiszteletben azt, amiért más megdolgozott. De amúgy ja, valószínűleg irigység. Eltörném a kezét helyben, ha lenne rá módom. Kiderülne utána mennyire nagy az arca..
2019. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

jelképesen írtam na. Természetes, hogy többet törődöm a családommal.


Csak nagyon szeretem az autóimat.

2019. dec. 28. 20:27
 5/36 anonim ***** válasza:
37%
Jót röhögtem. Valaki rálépett a hot wheelsedre és ilyen mesét kerekítesz köré
2019. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert ennyi a szellemi szintje, így "védi a környezetet", de inkább csak a fene zabálja, hogy egy skatulya gyufát nem tud önerőből felmutatni és lízingeli még az alsógatyáját is.
2019. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
2-es. Az nem érdekel, hogy mennyiért vettem? Kb anyniból egy suzukit veszek. Tudod én autókereskedő vagyok, nem ultramilliárdos. Bár amenynit ráköltöttem.. hááát...
2019. dec. 28. 20:28
 8/36 A kérdező kommentje:
áhá. látom. elkezdtül utálni azt, akinek drága kocsija van. ok. Szögezzük le, hogy NEM DRÁGA. autókereskedő vagyok, mindent olyan olcsón szerzek h,ogy az már röhej kategória. Ezek mind roncsok, aukción lehet venni potom pénzért. Én meg felújítom.
2019. dec. 28. 20:29
 9/36 A kérdező kommentje:
De én nem törném el a kezét. Hagynám, hogy egye meg a penész, ahol van. Csak érdekel, hogy miért lesz nekem jobb attól, hogy tönkreteszem azt, ami másnak van, de nekem nincs.
2019. dec. 28. 20:31
 10/36 anonim ***** válasza:

Tisztellek, amiért így érzed. Én bizony megagyalnám, ha az én munkámat cseszné szét valaki.

Tudod, mint az ovisok. Pistikénem jobban sikerült a homokvár, most jól odamegyek és szétrugom neki, mert az enyém nem olyan jó. Neki se legyen jobb, mint nekem.

2019. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!