Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavarhat a porszívó hangja?

Miért zavarhat a porszívó hangja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Miért zavarhat? Ha meghallom,olyan szinten zavar,hogy sírni szeretnék és mindig be kell dugnom a fülhallgatómat hogy elnyomja. 16 éves vagyok és ötletem sincs hogy ez miért van, de a családom beszólogat ez miatt és már nagyon zavar.
2022. okt. 2. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
olyankor próbálj ordítani hangosabban mint a porszívó. engem is zavar de én hangosabb vagyok
2022. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is utálom.
2022. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Le kell cserélni. Vannak most már halk porszívók is. Nem minden porszívónak van már olyan hangja, mint egy felszállni készülő repülőnek.
2022. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Mizofónia?

Vagy mas erős hang nem zavar?

2022. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A hangos dolgokat nem viselem jól. Ez lehet zene,tv, bármi. Azt is utálom ha kiabálnak.
2022. okt. 2. 19:51
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Hallottál már a füldugóról?
2022. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az iskolában az is zavar, ha körülöttem mindenki hangoskodik. Mindig úgy érzem,hogy ki szeretném kapcsolni az emberek hangját,hogy ne legyen olyan zavaró.
2022. okt. 2. 19:53
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

7. Írtam az előbb. Mizofónia.


Keress rá, sok leíras, cikk van erről.

2022. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A mizofóniásokat nem feltétlenül a hangos hangok zavarják.

Kérdező, a rágás, nyelés, tehát az evés hangok nem zavarnak? Esetleg szipogás, fütyülés, krákogás vagy bármi hasonló? Ha csak a hangos hangok zavarnak akkor az nem mizofónia.

2022. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek. Engem a csecsemők sírása zavar, de nem úgy, hogy "ja, kellemetlen, de ez van", hanem rendesen fizikai fájdalmat okoz a homlokomban és a fülemben. Van egy bizonyos fajta kutyaugatás, ami ugyanezt okozza. Fülhallgató, füldugó sem oldja meg.

Más zajokat meg tök jól bírok, nem is érdekel. Neked a porszívó ilyen. Mizofónia lehet talán. Én nem vizsgáltattam ki magam, mert nem lenne jobb az életem attól, hogy van róla papírom, de ha gondolod, vizsgáltasd ki amgad.

2022. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!