Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy átlagos intelligenciájú...

Egy átlagos intelligenciájú ember képes elvégezni az orvosit időben,summa cum laude minősítéssel,ha elég szorgalmas?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Igen, kérdés, hogy milyen áron. Átlag feletti teljesítményre átlagos emberek csak átlag feletti munkával képesek. Nem tudom, mennyire menne rá szinte teljes egészében az a 6+n éved, magyarul nagy eséllyel a teljes fiatalságod.


Én műszaki szakra jártam, átlagnál kicsit jobb képességekkel. Rövidebb volt a képzés, mégis sokat kivett az életemből az az időszak. Mivel munka mellett csináltam, túl sok egyéb emlékem nincs azon kívül, hogy folyamatosan kapkodnom kellett valamivel.

2022. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Egy átlagos szerintem nem. Csak egy átlagon fölüli. Bár ahogy Nyunyóka nénit elnézem ...
2022. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát, a summa cum laude minősítéséhez kell már szerintem egy magasabb intelligencia, nem csak szorgalom.
2022. júl. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
84%
Szia! :) Én átlagos képességűnek tartom magam, de sok szorgalommal sikerült a SOTE-n summa cum laude minősítéssel megszereznem a diplomám. Való igaz, hogy rengeteget kell érte dolgozni, de azt nem gondolnám, hogy "elfecséreled" vele a fiatalságod, sőt épp ellenkezőleg, a tudás megszerzése az, amibe érdemes időt és energiát fektetni. Sok sikert kívánok! :)
2023. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szerénykedni, 4-es! Nem átlagos képességű vagy! A szüleid nem dicsértek eleget!
2023. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!