Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 30-as 40-es nők miért...

A 30-as 40-es nők miért elfogadóbbak a melegekkel, transzokkal?

Figyelt kérdés

Úgy értem, egy részük, nyilván nem az összes.


Eléggé látszik rajtam (30as ffi vagyok), míg a férfiak közül van, hogy csúnyán néznek, esetleg beszól, addig a nőknél ez ritka.

Sőt a 30-40 éves közül sokan nagyon kedvesek, bátorítóak (futók, fogorvosok, eladók), vannak, akik barátkozni is akarnak.



2022. okt. 4. 09:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

A nők többsége elég empatikus, főleg azzal, akitől nem kell tartania, hogy esztelenül elkezd rá nyomulni. Én is kedvelem a melegeket, általában a férfiak bántják őket és mi sem nagyobb fricska annál, mikor a meleg srácot, akit basztatsz, körbeveszik a jó csajok, téged meg nem. :) Meg egyébként is, jó barátok, lazábbak, mint a legtöbb csaj, mégsem szeretnek beléd.


26n

2022. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Nők valami különös késztetést éreznek abban, hogy anyukáskodjanak olyanok fölött, akik el vannak nyomva.

Másik extrém véglet meg bizonyos férfiak ugyanezeket kiírtanák.

Az elnyomottak védelmét én is megértem, de annyira nem, hogy inkább magam áldozzam fel bárkiért, ez már a beteg kategória.

2022. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Mont harmincas leszbikus nő, ez nem 100%ban igaz, velünk szemben tudnak nagyon furák lenni, mert azt hiszik úgy fogok viselkedni velük mint egy pasi.


Ez mondjuk elég fárasztó tud lenni, mert egyrészt felesleges a paranoia, másrészt ugyanolyan homofóbok tudnak lenni mint a heteró pasik a meleg férfiakkal, de mivel egy meleg sráccal nincs bajuk, azt hiszik képtelenek homofóbiára...

2022. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem biztos hogy elfogadóbbak, csak a nők kevésbé merik kinyitni a szájukat egy férfival szemben.
2022. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Miért lennének elfogadobbak
2022. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
A 4-es válaszban van valami.Nőktől is hallottam olyan mondatokat,hogy legszívesebben megütné a meleg férfiakat,meg ezt meg azt csinálna velük.
2022. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6: hát...először is sztem egy pszichológus nem ártana neki.

aztán nőként sztem ne próbálkozzon, mert nagy eséllyel a legvékonyabb

feminin férfi is erősebb nála.

2022. okt. 7. 11:47
 8/18 anonim ***** válasza:
12%

7-es kérdező,egyetértek.

A gyenge emberek mindig náluknál gyengébbeknek látszókkal mernek csak sz4rakodni.Aztán meg jön a meglepetés.Én hetero ffi vagyok,nem gyenge testfelépítéssel,de mivel kedves,és néha félszeg vagyok,volt egy-két nő aki ezt gyengeségnek érezte,és fizikailag bántott,aztán meguntam,és az egyiket nyakon vertem.Érdekes,onnantól volt tisztelet.

2022. okt. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem, miért kellene elfogadónak lennie. Nem bántom őket, megtűröm, de nem fogadom el. Emberi szabadságom, hogy ne fogadjam el a termeszetellenest. Az általános emberi viszonylatokban ne terheljék a közösségeket, éljék az életüket a 4 fal között.
2022. okt. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9: ez olyan tipikus buta komment, és nem is igazán válasz a kérdésemre.

Nyugodtan magadban tarthattad volna.

2022. okt. 19. 05:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!