Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 30-as 40-es nők miért...

A 30-as 40-es nők miért elfogadóbbak a melegekkel, transzokkal?

Figyelt kérdés

Úgy értem, egy részük, nyilván nem az összes.


Eléggé látszik rajtam (30as ffi vagyok), míg a férfiak közül van, hogy csúnyán néznek, esetleg beszól, addig a nőknél ez ritka.

Sőt a 30-40 éves közül sokan nagyon kedvesek, bátorítóak (futók, fogorvosok, eladók), vannak, akik barátkozni is akarnak.



2022. okt. 4. 09:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező 10-es!

Butaság. Abszolút normális gondolkodás es életszerű, természetes. Már miért kellene valakinek a szexuális irányultságára figyelnem, az aberrációinak nyílt kifejezését tolerálnom, sőt befogadnom?!

Engem az érdekel, hogy művelt, korrekt, ápolt munkatárs, ismerős, szomszéd stb. A többi a házon belüli ügye.

Mire föl provokálna?! Kit érdekel? Ami egy emberből normális, azt elfogadom. Ami természetellenes, azt nem, de ha nem tolakszik a szférámba, az aurámba, akkor nem foglalkozom vele.


Azzal foglalkozom, ami benne érték: jól dolgozik, tehetséges, művelt, ért a szakmájához, remek művész, szakács, stb.

A többi nem rám tartozik. Ne terheljen vele.

2022. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%

Csak azokkal szemben akik férfiból nők lettek, a fordított esetet ők se szeretik annyira, max a lezbikusok. Ahogy eddig én láttam.


Amúgy tipikusan azért, amiért meleg "barinőt" választanak, azonos a téma, de nem kell titkon versengeni egy nővel, aki talán, szebb, okosabb, kelendőbb a férfiaknál mint ő.

2022. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12:


akkor lehet, hogy attól tartanak, hogy FTM férfi rájuk hajt, vagy nem tudom.

2022. okt. 28. 11:31
 14/18 he84 ***** válasza:
94%
Nem hinném, hogy csak a 30-as és 40-es nők lennének a leginkább elfogadóak a melegekkel szemben, ez csak leszűkített általánosítás. Én nőlétemre 30-as felett vagyok valamivel, mégse csak mostanában kezdtem elfogadni a melegeket, vagy bárki mást, aki nem heteró. Mindig is elfogadó voltam, amióta tudok róluk, már egészen kamaszkorom óta. Így hát ez nem korosztályoktól függ, hanem embertől függ, ,eg annak hozzáállásától.
2022. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14: azt írtam, hogy elfogadóBBak, azért, ettől a korosztálytól tapasztaltam a legnormálisabb viselkedést.
2022. nov. 8. 09:27
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert sokféle emberrel már találkoztak és van némi emberismeretük és annyi eszük hogy nem a nemi identitása alapján kell megítélni egy embert hanem a viselkedése alapján.Ha neki nem árt a melegségével vagy transzgenderségével akkor miért kellene útálni?Megértés is kéne hogy szoruljon pár emberkébe és nem az ítélkezés mert az a legkönnyebb és persze mindenki ha magával foglalkozna akkor jobb lenne a világ.

36/N

2022. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 he84 ***** válasza:
44%
Aha oké, ezt én értem kérdező, de ettől még igaz az, amit erről mondtam, hogy nem főleg 30-as és 40-es nőkre igaz(abb).
2022. nov. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
28%

Azért, mert a nők összességében elfogadóbbak, empatikusabbak, és ők nem tartanak attól, mint a férfiak, akik meg vannak róla győződve, hogy akkora főnyeremények, hogy minden meleg rájuk akar mászni.

Ettől függetlenül a magyarok többsége beszűkült és borzasztóan egyszerű ember, így a többség nem fogadja el.

Igaz, még normális „ellenérvet” sosem hallottam, a „természetellenes” és hasonló beböfögéseken kívül.

2023. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!