Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nagy dolog közös...

Miért ilyen nagy dolog közös tabletet használni a lányommal? 55/ff

Figyelt kérdés
Felvetettem, hogy majd vehetnénk tabletet. Én 12 órázom, és nem ritka, hogy éppen nincs mit csinálni, olyankor a telefonomon nézek filmet. De jobb lenne nagyobb képernyőn. A lányom először szó-szó, egész jó ötletnek tartotta, de ahogy kijött a pontosítás, hogy EGY tabletet, ennek hallatán rögtön elutasította, és jó a telefonján a dolgok. Én csak filmet néznék rajta, ő pedig miután hazaértem is órákon át fent van, olvas. Hát hogy a telefonja, a telefonjában lévő oldalakban lévő oldalak, vagy hogyan fogalmazta a kavalkádot, azt ő magánszférája. Hogy a telefonján csomó oldalt megnyitott, képregények új fejezetét nézi, angol oldalak rajongói írásait, stb. Na de könyörgöm, én csak filmet akarok nézni azon a szerkezeten, nem az ő dolgaiban turkálni! Miért kell ebből ekkora ügyet csinálnia? Nem erőszakolom rá, felőlem ne akarjon, ha nem kell, egyszerűen nekem ez magas, miért ilyen a hozzáállása, mintha bármikor is elolvastam volna bármit a gépén vagy a telefonján.
2022. okt. 4. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván más is van ott amiket nèzeget mint amiket elmondott.


De ez teljesen egészséges, egyszerűen nem lenne neki ez kényelmes még akkor is ha tényleg nem nézel bele.


Én sem egyeznék bele a helyében.

2022. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Megkérdezted őt, hogy miért?
2022. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Ettől még vehetsz magadnak, max ő nem használja.

Egyébként meg ott a külön felhasználói fiók, szóval amúgy annyira nem para, ha tényleg fixen nem használnátok egy időben.

2022. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy miket olvas és néz, ha nem is cím szerint. Már fiatalabb korában is rajongott a homoszexuális szerelemért, és bár sosem nyomta az arcomba, nem titkolta, hogy igen, éppen azt olvas vagy néz (azok a mangák és az animék), ugyanis kiült az arcára. Nekem alapvetően mindegy, miket néz, nem nekem kell tessen ez az érdeklődési kör. A szobája is tele van rajongói holmikkal, a háttérképe is mindenhol a kedvenc figurái már évek óta. Nincs ebben számomra semmi újdonság, és mint írtam, nem azokat akarnám nézegetni, hogy mélyebb benyomást kapjak a lányom aktuális kedvenceiről. Nem érdekel, nem az én dolgom, nem az én érdeklődésem. Az édelgés sem áll távol tőle, ahogy néhány mondatos beszámolót is kaptam már, hogy nem vinnyognak benne annyit, mint a női és férfi páros női hősnője, de én ezt ugye úgy sem értem (és ezzel nem is vitatkozom, ő van ebben otthon, én segghülye vagyok ezekben).
2022. okt. 4. 13:20
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

De miert kell ezt eroltetni? Veszel magadnak egy tabletet es csokolom. Egyebkent is csak a veszekedes lenne belole, hogy mikor ki hasznalja.


Nekem se lenne kedvem kozoskodni masokkal.

2022. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Neked és a lányodnak segítségre van szüksége.
2022. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vegyél már vissza magadból, hatos hsz.
2022. okt. 4. 13:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ő életében teljesen más szerepet tölt be egy digitális kütyü, mint a tiédben - kérdező, - a ma fiatalok a személyes szférájuk fontos alkotóelemeként tekintenek ezekre a szerkezetekre. Annyi igazságuk van ebben, hogy egy hozzáértő ember kezében annyi információ nyerhető ki egy ilyen kütyüből, amely nyitott könyvvé teszi mások számára a kütyü használójának életét, - legalább olyan szenzitív dolog ez, mint ahogyan a rendszeresen levitt és átnézett szemétből is össze lehet rakni egy ember szokásaiból sok mindent. Nem akarja , hogy tudd, miként bánik az ismerőseivel, kik ők, ill. hány vasat tart a tűzben adott esetekben egyszerre vagy milyen módon kezeli az embereket, a kapcsolatait. Lehet, hogy jobb is így, mert tátognál hitetlenkedve, - hogy lényegében nem is ismerted őt eddig.
2022. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se használnék senkivel közös tabletet / számítógépet, pedig nincs "titkolnivalóm". Magánszféra.
2022. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy "amíg nem késő"? Egyrészt már elmúlt nagykorú, másrészt ez nem az a kategória, amibe beleszólok. Ha a saját nemével lenne boldog, áldásom rá. Összejöttem a gyerek anyjával, öregkort vele képzeltem el. Míg ő gyereket nevelt otthon, addig én dolgoztam reggeltől estig. Le lettem ba**va, hogy nem vagyok otthon eleget és nem foglalkozom eleget a gyerekkel és vele, miközben a gyerek akkoriban még nem is igényelt engem, míg be nem jött az apás korszak, és általában mire hazaértem, a gyerek már aludt. Amikor hívtam kimozdulni a távolabbi barátokhoz, hadd ismerjék meg a páromat, kíváncsian és nagy szeretettel vártak minket, sosem akart jönni, otthon gubbasztott, mint általában azt a lányom is teszi. Majd később el lettem hagyva, aztán nevelhettem fel egyedül az akkor óvodás gyereket anélkül, hogy legalább látogatta volna, ha a gyerektartás luxus, én meg nem erőltettem, mert ezt nem lehet. Aztán azért is én lettem hibás, hogy az ő kicsi lelke úgy érzi, hogy én azt akarom, ne találkozzanak, és hogy ő nem illik bele a képbe, merthogy velem szoros volt a kapcsolat, addig ő mindig hadakozott, mert szépen és csúnyán sem volt hajlandó megcsinálni, amit kért. Ennyire biztos a boldogság. Akkor már olyan mindegy, hogy kivel alkot párt, amíg boldog vele és ott vannak egymásnak a legnagyobb sz*rban is.
2022. okt. 4. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!