Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bele tudsz szeretni valakibe,...

Bele tudsz szeretni valakibe, aki külsőre "nem az eseted" úgymond? Miért?

Figyelt kérdés
Tehát van egy elképzelt ideálod belső és külső tulajdonságokkal, de az utóbbi nem stimmel.
2022. okt. 5. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Mert külsőleg is kell a vonzalom.
2022. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Mert abból, hogy nem az eseted, nem követketik hogy bottal sem piszkálnád meg, hogy egyenesen taszít. És ha a belső tulajdonságai meg annyira vonzanak, az amúgy is részben azért felértékeli a külsőt (vagy máshogy fogalmazva érdektelenebbé teszi).
2022. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kólauborkával ***** válasza:
60%

Szerintem a külső szeretete tanult dolog. Eltöltesz valakivel egy csomó időt és mire észbe kapsz, amit az elején csúnyának találtál nem is fog annak tűnni.

Szóval szerintem simán lehetséges. Bizonyos határokig, mert én pl.: a kövérséget szellemi betegségnek tartom nagyrészt (sokkal kevesebb az olyan kövér, aki tényleg vele született dolgok miatt nem tud tenni ellene, mint azok, akik lustaságból, nemtörődömségből), szóval én azt szerintem sosem tudnám megszeretni.

2022. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Inkább a halál
2022. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám, hogy helyzetfüggő.

Ha arról van szó, hogy taszít kifejezetten, ami akkor van többnyire, ha csak külsőről beszélünk, ha kifejezetten igénytelen, akkor nem. Fontos, hogy tudjak vonzódni hozzá valamiért.

Ha valaki az ideálomat kérdezi valaki csak a külső tekintetében, akkor azt mondanám lényegi leírásnak, hogy kb hasonlóan magasak vagyunk, esetleg ő picit magasabb, legalább annyira hosszú a haja, hogy lehet bizergálni, ja meg nem szeretem az arcszőrzetet semmilyen formában. Na a pasi, akibe sikerült beleesnem, na ő picit alacsonyabb (egyébként irreleváns sztem), nagyon rövid haja van, és borostás... :D

Mondjuk én hajlamos vagyok arra, hogy ha valakinek olyan a személyisége és nem taszító, akkor vonzónak fogom találni. Meg ugye ott vannak az olyan dolgok, hogy kisugárzás, illat... Had ne soroljam. :D


20N

2022. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán....

Egyrészt nem annyira konkrét az, hogy pont mi az eseted... Nem csak egyfajta (szőke-kékszemű-magas-vékony) tetszhet, és nagyon fontos a személyisége, a kisugárzása....


Egy - előtte - amúgy rondának tartott pasiba is simán bele lehet szeretni, ha elkezdesz vele beszélgetni, és közelebbről megismered...

2022. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
he-he, pont ugyanabban a percben írta az előző a kisugárzást. :)
2022. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én ideálom egy szőke kék szemű pasi volt. Találkoztam is egy-két ilyen pasival, plusz volt, hogy az egyiknek izmos, kockás hasa volt. Jajj odáig voltam értük, csak kár, hogy mindketten alkeszok voltak...

Egy mackós, barna hajú, szemű férjem van 11 éve. Sose gondoltam, hogy nem szőke lesz a társam, de benne találtam meg mindent amit kivánhattam magamnak.

2022. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sokáig azt hittem, hogy nem, aztán megcáfoltam saját magam. Van egy osztálytársam, aki a kezdetekben egyáltalán nem volt az esetem (vézna, pattanásos, alacsony fiú). Aztán ahogy teltek az órák, rájöttem hogy elképesztően intelligens, és hatalmas tudása van, de emellett szerény, kedves és segítőkész. Minden megvolt a személyiségében, akit valaha is értékeltem és vonzónak találtam. Kezdetben csak kedveltem és tiszteltem, aztán év végére azt vettem észre, hogy beleszerettem. Pedig rengeteg sportoló van az osztályban, akik minden értelemben az idáljaim. Mostanra már kifejezetten vonzónak találom, összességében is, és azokat a dolgokat is, amik régen nagyon nem tetszettek. Ennyit ér a külső :)
2022. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha már rég nem jött össze semmi, ráfanyalodik az ember.
2022. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!