Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bele tudsz szeretni valakibe,...

Bele tudsz szeretni valakibe, aki külsőre "nem az eseted" úgymond? Miért?

Figyelt kérdés
Tehát van egy elképzelt ideálod belső és külső tulajdonságokkal, de az utóbbi nem stimmel.
2022. okt. 5. 19:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen,szerettem bele pedig nem jött be de mivel igazi úri ember volt velem végül megnyert magának.Volt ideálom előtte külsőre de mikor ilyenekkel jöttem össze mindig megjártam velük így vagy úgy szóval az ideál dologban már nem hiszek.

Férfi nem hiszem hogy bele tud szeretni mondjuk egy kövér nőbe mikor a vékonyak tetszenek neki mivel a férfi nagyon vizuális típus és mint tudjuk a hálószobában fontos mit látnak vagy nem működnek úgy a dolgok:)

2022. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen

A mostani párom sem tetszett először külsőleg, csak a személyisége. Aztán ahogy telt az idő és egyre jobban beleszerettem, külsőleg is megtetszett, most pedig kifejezetten nagyon helyesnek gondolom és tök sokszor szoktam csak úgy gyönyörködni benne. Mondjuk azóta levágatta a haját, ami nagyon jót tett a külsejének.

De volt két olyan szerelmem is, akik se az érzelmeim kialakulása előtt, se utána nem tetszettek és a mai napig csúnyának gondolom őket, pedig nagyon szerelmes voltam mindkettejükbe.

Aztán volt egy olyan is, aki nem az esetem, de attól még tetszett.

2022. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Fogalmam sincs hogy miért, csak belezúgtam.


(És lett volna más ha akartam volna, #10 :))

2022. okt. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha kifejezetten visszataszítónak találom úgy egy az egyben, akkor nem.

Páromnak vannak olyan külső tulajdonságai, amik szigorúan véve nem felelnek meg az ideálomnak, de van mellette több olyan is, ami viszont igen. Az összkép a lényeg és az a rengeteg plusz, amit a tetteivel és a mentalitásával hozzá ad az egészhez.

2022. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy jóképű, csak nem az esetem, akkor lehet. Ha a személyiségével megfog, úgyis meg fog tetszeni a külseje is.
2022. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!