Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék több erőt venni...

Hogyan tudnék több erőt venni magamon?

Figyelt kérdés
Ha nem megyek dolgozni, nagyon elhagyom magam. A kötelező dolgokat is alig csinálom meg. Ébredés után még órákon át fetrengek az ágyban. Az utóbbi időben fürdeni se fürdők ha nem kell mennem sehova. Nem vagyok büdös, erre nagyon ügyelek. Folyamatosan fáradt vagyok, nincs semmi motivációm. Nincsenek barátaim, egyedül élek. Testileg is hagyom el magam. Vannak akik érdeklődnek felőlem, de teljesen befásultam az utóbbi egy évben, és mintha már nem vágynék semmire/senkire, csak arra, hogy a komfortzónámban legyek, ami számomra a munkahely és a szobám. Nincs szexuális vágyam. Ha tükörbe nézek elhányom magamat. Ez fura, mert sok nő megmondta, hogy jól nézek ki, igaz amióta hagyom el magam, egyre kevesebb a bók, de nem is érdekel már.
2022. okt. 6. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem nagyon depresszió gyanús, valószínűleg pszichológus kellene.


Addig pedig, ha teheted járj be dolgozni, munka után sétálj esetleg egyet és az már segíteni fog a hangulatodon.

2022. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Járok dolgozni, rendesen szarul érzem magam, ha 4 vagy 5 nap 12 órázás után, nem kell mennem. Mint írtam a komfortzónám a munkahely és a szobám, viszont csak az utóbbi helyen zuhanok össze.
2022. okt. 6. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
En is igy voltam, aztan megismertem valakit, akivel szerettem ide-oda csalingazni. Sajnos vege szakadt annak a kapcsolatnak, de megmaradt bennem az, hogy kimozduljak.
2022. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta annyi változás történt, hogy már munka előtti nap totál depressziós vagyok, hogy újra mennem kell dolgozni.
2023. ápr. 10. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!