Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek és szorongódok...

Pánikbetegek és szorongódok kérlek adjatok tanácsot, mivel tudnék erőt venni magamon?

Figyelt kérdés
Korábban volt egy nagy pánikrohamom, után sokat szorongtam , aztan elmúlt , de most megint borzalmasan rajtam van. Csak munkahelyen jön elő, péntek van de nem tudom hogy fogom végiszenvedni ezt a napot. Járok pszichologushoz, nincs semmi mélyebb oka a szorongásomnak, csak azért csinálom mert bebeszélem magamnak hogy mi lesz ha megint rohamom lesz. Egyik nap egy korulbelul 10 masodpercig borzalmasan gyorsan elkezdett verni szivem, nagyon megijedtem, de amilyen gyorsan jött úgy el is ment. Most amiatt stresszelek , hogy baj van a szivemmel, pedig mar kardiologusnal is voltam, és nem találtak semmit. Ha valaki tudna adni valami tippet, vagy jó tanácsot azt nagyon megköszönném, esetleg vény nélkül kapható nyugtatókat is szívesen veszek.

2017. máj. 12. 08:40
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Van olyan, hogy nyugtató tea, esetleg ki lehet próbálni a Valeriana Relaxot. Ez drazsé, azt hiszem. Vannak szelíd gyógyszerek is, de gyógyszert csak pszichiáter írhat fel, pszichológus nem. Érdemes lenne keresni egy jó pszichiátert.
2017. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Küzdök én is szorongásos pánikos betegséggel tudom milyen borzalmas nekem még antidepresszánst is felírt miatt a pszichiáter. Ami tanácsot tudok adni, hogy sportolj nekem az oldja a feszültséget illetve javaslom a jógát is. Én fiú létemre a betegség kezdete előtt csak hallomásból ismertem ezt a mozgásformát. Aztán azóta gyakorlom is hol többet hol kevesebbet de az ki tudja tisztítani a fejem ha gáz van. Sok sikert.
2017. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!