Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az abortuszellenesek miért...

Az abortuszellenesek miért csak addig folytatnak keresztes hadjáratot, amíg a magzat a nő testében van?

Figyelt kérdés

Mert általában nem fogadnak örökbe egy kényszerből megszületett gyereket sem, nem támogatják az árvákat, árvaházakat, a magukra maradt anyákat, anyaotthonokat, nem adományoznak pelenkát/tápszert vagy ételt nehéz helyzetben lévőknek stb.


Ez miért lehet?



2022. okt. 6. 11:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Mert a legtöbben nem gondolkodnak el a következményeken, csak hőbörögnek ha valaki olyat tesz amivel ők nem értenek egyet. Ez nem csak abortusz témakörében van így.
2022. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Honnét tudod, hogy nem teszik meg mindazokat, amiket felsoroltál a kifejtésben?
2022. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Mindenki törődjön a saját testével! Ennyi!


Én egyetértek az abortuszt vállaló nőkkel, mert senkinek sincs joga beleszólni!


Ha egy abotuszellenes megtartja a gyerekét az az ő dolga!

2022. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Mert álszentek. Nem túl komplex a porbléma csak könnyebb más életébe beleokoskodni, mint csinálni bármit.
2022. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

2-es: te hány olyan harcos abortuszellenes embert ismersz, aki örökbefogadott nem kívánt gyereket vagy támogat anyagilag meg egyéb módon olyan szülöket, akiknek nem kívant gyerekük született???

Szerintem ha EGYET ismersz, akkor már jóval az átlag fölött vagy!

2022. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Az a “vicc”, hogy a legtöbb még a megelőzést sem támogatja. Nem támogatják a felvilágosító programokat, vagy a fogamzásgátló eszközök könnyen és ingyen elérhetővé tételét. Ilyenkor elgondolkodik az ember, hogy akkor mi a cél? Ha nem a probléma okának a megszüntetése, hanem mások kontrollálása.
2022. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

3. vagyok

A mélyszegénységbe sok gyereket vállalókat én is felelőtlennek gondolom, de joguk van a családhoz!

Az más kérdés, hogy miért nem vállalnak egyet maximum kettőt!

2022. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Na igen, ez nekem is feltűnt amit a 6-os írt. Mintha szerintük a szex valami halálos bűn lenne, főleg ha élvezni akarod és nem kizárólag a szaporodás lenne a cél.
2022. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Mert annyi van meg a fejükben hogy "babóca cuki hihi" és ennél mélyebben nem gondolnak bele.
2022. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Szociális szférában dolgozom, itt valahogy senki nincs, aki ne támogatná az abortuszt. Még én se, pedig hívő vagyok. Nagyon sajnálom a magzatokat, de a nem kívánt életeket jobban. És örömmel lennék abortusz ellenes, ha ingyenes védekezés lenne biztosított, számos jól kidolgozott felvilágosító órával, megfelelő pszichológiai ellátással a várandósoknak.

Aki ellene van, szerintem nem látott még ilyen családokat közelről.

Most eszembe jutott, van 1 védőnőnk, aki annyira "életpárti", hogy annak a nőnek az elköttetését se támogatta, aki most 26 éves és épp a 6. gyerekét várja, akiknek mindegyike állami gondozott.

Szerintem ez az elvakultság az elmebetegséggel határos.

2022. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!