Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyenek a nők?

Tényleg ilyenek a nők?

Figyelt kérdés

Ezt a Radics Peti videót néztem:

https://www.youtube.com/watch?v=dIgCkwh-Wkg&t=2s


És alatta olvastam a kommenteket, amelyeknek közel 100%-a arról szólt, hogy a videó a valóságot mutatja be.

Ez komolyan így van???

Csak én élek valami alternatív univerzumban, hogy ez nekem furcsa?


Aki nem akarja megnézni a kb. 2 perces videót (spoiler):

A lényege az, hogy a nőknek csak alvilági alakok kellenek, aki megveri és megcsalja őket, a normális pasik nem kellenek senkinek.


Tényleg ilyenek a nők? Én lassan 40 leszek, sosem vonzottak az alvilági figurák. A normális férfiakat kedvelem, a férjem is ilyen. Most akkor én nem létezem, vagy mi van?



2022. okt. 6. 16:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
A kommentelők átlagéletkora 15, rengeteg élettapasztalattal.
2022. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

Arról nem hallottál még, hogy a dolgok nem fekete-fehérek?


Van aki olyan más meg nem, de nem lehet mindenkire ugyanaztva sémát ráhúzni.

2022. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Elég szomorú, hogy lassan 40 évesen ilyen kérdéseket kell feltenned, mert magadtól nem jössz rá a válaszra.
2022. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

Dancsot altalaban tinik nezik. Szerintem a valaszolok nagy szazaleka 18 eves sincs.

Nem a nok ilyenek, csak a kamaszok.

De, amikor en fiatal voltam engem is vonzottak a roszfiuk. :)

2022. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy nagy merítést veszünk a nőkből, akkor valóban. Nyilván nem mindenki ilyen. A családba kell visszamenni. Milyen is az átlag (szintén merítés) család? Erős, nagyhangú, bántalmazó apuka, aki megmondja mindig a tutit, a nőnek, feleségnek, lánygyermeknek semmi szava, ők a kiszolgálószemélyzet. És felnőve a lányok az általuk megismert helyzetet választják, olyan mintát keresnek, amibe beleszülettek. És azt hiszik ez a jó, mert más út nem lett megmutatva. Ezért önbizalomhianyosok, nem tudnak nemet mondani, kiállni magukért, konfliktust kezelni meg pláne. Így egyértelmű, hogy az erőszakos, "alvilági" pasit választják, aki leveszi róluk a döntés terhét, "láthatatlanok" maradhatnak. Pont mint Orbán. Őt is az említett családmodellek miatt választották. A 2/3-a ilyen az országnak.
2022. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Még mindig Radics, nem Dancsó.

És igen, muszáj feltennem a kérdést, mert egy kommentet sem láttam, amiben ne ez lett volna.

A világ nagyon megváltozott az utóbbi években, nem ez az egyetlen dolog, ami nagyon megdöbbent. Tök mindegy én mit tapasztalok, hiszen úgy tűnik, hogy teljesen másképp működnek a dolgok.

2022. okt. 6. 16:56
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell minden not egy kalap ala venni.
2022. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Normális nők nem néznek ilyen pasikat, pláne nem írnak hozzászólást. Neki ez a közönsége. Zsák a foltját.
2022. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%
Nem nézem ezt a figurát, de 100%-ban igaza van. Nyilván tisztelet a kivételnek, de az kb. ezerből egy. A többi 999 meg mindig hangoztatja hogy áá ő nem olyan, de mégis mind milliomos csávók vagy kigyúrt IQ-40 diszkópatkányok mellett kötnek ki, a normális pasik meg ott tartanak mint én, hogy 26 évesen sem találnak barátnőt.
2022. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
Elég gáz, hogy 40 évesen te mindenféle gyökér YouTube kommentből vonsz le következtetéseket.
2022. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!