Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyàm miért ennyire elviselhet...

Anyàm miért ennyire elviselhetettlen ha beteg?

Figyelt kérdés
Anya már vagy 4 napja beteg. Alapból nem könnyű eset mindenen hisztizik semmi nem jo neki. De most mióta beteg annyira sajnálja magát.2 hettel ezelőtt en betegebb voltam nála sokkal es mégse hisztiztem.Mindenben segítek neki akármit kér/mond ugrok es csinálom és kedvesen mert tudom hogy aki beteg annak segíteni kell +alapbol segitenek neki. Dehat ezt lehetettlen elvilselni amit művel.Segítsetek hogy mit csináljak mert félek egyszer a fejéhez vágom hogy nem kell ebbe belehalni ez csak egy kis betegseg, en is voltam megse haltam bele
2022. okt. 7. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Mielőtt bármit mondanál számolj el háromig.. szokták mondani.


Egyébként sajnos vannak ilyenek akik betegen kibírhatatlanok. Nem nagyon van rá megoldás. Neki kellene annyi eszének lennie, hogy felnőtten viselkedik.

2022. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen a természete, mint írtad. Nem tudsz mit csinálni, segítsd amiben kell, különben kerüld el ilyenkor.
2022. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!