Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyat aki egyre rosszabbul...

Van olyat aki egyre rosszabbul van és láthatóan épül is le? Mikor kezdődött ez nála és mióta tart? Miért van nála ez?

Figyelt kérdés
Mi az ami nagyon szembetűnő?

2022. júl. 31. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1, Igen; 2, Jelentősen úgy érzem, hogy 2020 közepe óta van ez nálam; 3, Van egy alapbetegségem, ami miatt nem tudok teljes életet élni. E mellett a munkahelyem sem a legjobb hely, magánéletem meg lényegében 0.
2022. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve vagyok depressziós. Egyelőre nem hiszem, hogy látszik kívülről bármi is azon kívül, hogy elkezdtem hízni. Valójában viszont minden nap egy külön győzelem, amikor sikerül pl lezuhanyoznom.
2022. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Brutálisan elhíztam és emésztési problémáim alakultak ki, amiken semmi nem segít. Már 3,5 éve tart a leépülésem, az utóbbi 1,5-2 évben nagyon felgyorsult.
2022. aug. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az már jó jel, hogy észreveszitek magatokon a jeleket.

Mindenkinek akinek ilyen problémája van menjen el orvoshoz próbáljon segítséget kérni, környezetemben is volt depresszióval küzdő ember , mert segítséget kérni és mára már szerencsére normálisan tud élni.

2023. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam a lakótársamon elkeserítő látni a leépülés jeleit.

Még csak 30 múlt pár évvel, de napi söröcske bejátszik, az alvási ritmusa teljesen zilált. A szobája romhalmaz és a fürdést redukálta olyan 5 napontára.

2023. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!