Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok ha nincs semmi...

Mit csináltok ha nincs semmi energiátok és motivaciótok elkezdeni a napot?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudok jobbat mondani, minthogy "olyankor szenvedek".


De volt olyan, hogy annyira idegesitett a motivalatlansag, hogy bealltam a hidegzuhany ala. Bevallom, segitett.

2022. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
A kávé és az alapos hideg vizes mosakodás alap. Ha még mindig álmatag vagyok, de van 10-15 perc rá, lemegyek kocogni.
2022. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
15%
Kávét. Általában a hétköznapjaim 90%-át nincs kedvem elkezdeni, reggel 10 előtt azt se tudom, merre vagyok arccal. De mivel muszáj dolgozni, robotpilóta üzemmódban slattyogok a konyhába és a fürdőbe, majd letelepszem a gép elé és ásítozva megnyitom az aznapi feladatokat.
2022. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Elkezdtek mosolyogni, mint a bolondok (tuti olyan képet vágok olyankor), általában az agyam egy idő után beveszi, hogy jókedvem van és megjön a motiváció is.:D
2022. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdek*
2022. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
beülök az autóba és bemegyek dolgozni... minden nap így kezdődik.
2022. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen mindig az motivált, még ilyen szituban is, hogy "csak az én feladatom, nekem kell megcsinálni, csak én tudom megcsinálni". Aztán meg is csináltam, akármennyire utélom feladat volt.
2022. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!