Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki úgy viselkedik, mint egy...

Aki úgy viselkedik, mint egy pszichopata, de nem tudatos nála, az pszichopata?

Figyelt kérdés

A pszichopata tudatosan viselkedik úgy ahogy, vagy olyan, amilyen.


Mondjuk szerintem a legtöbb ember is tudatosan. Csak a pszichopatát nem viseli meg. Mondjuk szerintem a legtöbb embert sem. Egy idő után. Ami általában elég rövid idő.


Mégsem mondhatjuk, hogy mindenki pszichopata, meg egy rohadék érdekember. Mármint ha a valódi, valódi valódi, valódi, valódi, valódi valóságot nézzük. Kivéve, ha így van. Az egy szomorú tény lenne.


De mi a helyzet azzal, aki úgy viselkedik, mint egy pszichopata, de ő ezt nem tudja, vagy legalábbis nem veszi észre. Nem tudatos nála, másképp érzékeli, vagy fel se fogja az egészet, csak érzésekben gondolkodik, és csinálja, amit érez. Ha gyilkol gyilkol, ha nem, akkor nem. Most ezt lehet enyhébb dolgokkal is megfogalmazni. Ha bánt mást, akkor bánt mást. Ha nem, akkor nem.


Ezt minek mondják? Nem tudatos, de mintha pszichopata lenne.


2022. okt. 11. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
A szóbeli gonoszkodással élőket inkább szociopatának hívják!
2022. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

A személyiségzavaros emberek akik mártírkodással, manipulálással próbálják irányítani a többi embert de nem veszik észre hogy ezt teszik, ugyan úgy pszichopaták-szociopaták-nárcisztikusok mint az aki tud róla hogy az!

A többi emberen átgázoló politikusok is azok!

2022. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor leszarom, mindenki az.
2022. okt. 11. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Te is az vagy ha lesz.rod!
2022. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Én meg felszarom, akkor mi vagyok?🤔
2022. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Vulkán?
2022. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pszihopata annyit jelent, hogy hiányoznak az agyából, személyiségéből az érzelmek, nem érti, nem tud roluk. Így ezek persze nem is befolyásolják az illető viselkedését. A pszihopata nem szándékosan az, hanem nem tud más lenni, mert az agyában nincsennek érzelmekért felelős területek. Aki nem fél, , nem szorog, nem sajnál, nincs empatiája, nincs lelkiismeretfurdalása az sokkal könnyebben megtesz dolgokat, amít az érzelmek által elhalmozott ember több okból sem tenne meg, mivel az érzelmei felülírják, a hideg, számító racionális viselkedést.
2022. okt. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!