Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kötekedő emberrel szemkontaktus?

Kötekedő emberrel szemkontaktus?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10-es vagyok, itt szeretnék válaszolni a privát üzenetre.


Annyi a tapasztalatom, hogy egyik munkahelyemen volt egy teljesen idegbeteg, kiszámíthatatlan, agresszív, bolond pasas, akit vezetővé tettek, és onnantól a hatalomtól megrészegülve, elkezdett a szemével fenyegetni, és láttam, hogy valami megváltozott. Én egy nő vagyok. Pár hónappal előtte, a szemem láttára ment neki egy férfinak, akit tajtékzó dühvel kilökdösött a munkaterületről. Valamiért azt éreztem a szeméből, hogy üzenetet küld, hogy megver ha senki sem látja, akár munka előtt, vagy hazafelé. Felmondtam :)

2023. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Alapjába vève minden normalizált társadalomba van a felek közt valami szemkontaktus.


Kivève ha egy jókora oláh-borjú köt belèd ,mert nálluk ez nem divat ,sőt ott többnyire agressziót kiváltó ok is lehet.


Civilizált társadalom 1-0

2023. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kötekedő, agresszív ember esetében ez felhívás "keringőre".
2023. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A szemkontaktust eleve jobb ha kerülöd alapból.


Vannak olyan ázsiai országok ahol idegenek esetében megszólítás nélkül alapból tiszteletlenség.

2023. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A naphalat nagyon szereti a csuka. Hülye kérdésre, hülye válasz. Szóval amúgy nem lenne hülye a kérdés, csak nem elég kielégítő. Mi van a kötekedő emberrel, mi van a szemkontaktussal? Lehet-e vele tartani, vagy kell-e? Mi történik, ha tartom vele? Mit értesz az alatt, hogy kötekedő?
2023. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
A szemkontaktushoz barátságos fej jár. Ha ilyen nincs hozzá, akkor ártó szándékú.
2023. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Verekedős nővel isnerkednek! Pasi vagyok
jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!