Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy-hogy a Jeffrey Dahmerről...

Hogy-hogy a Jeffrey Dahmerről szólo sorozatban nem fekete a Jeffrey-t játszó színész?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom fehér volt, de sok netflix adaptációban lévő karakter is akiket feketével játszottak. Akkor itt most hogy-hogy nem lett fekete a főszereplő?

2022. okt. 11. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Attól még hogy párszor előfordult a dolog, még nem lesz szükségszerűen így minden esetben.
2022. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Nem kéne előfordulnia szerintem egy esetben sem, vagy akkor jó, és rossz szereplőknek is az kéne hogy legyen.
2022. okt. 11. 14:49
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Egyetértek
2022. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Mert Dahmer történetének fontos eleme, hogy nem fekete és fehérként pont azt használta ki, hogy a rendőrség kevesebb energiát fordított a feketék és egyéb kissebbségek eltűnésére és bejelentéseire.

Ha Dahmer fekete, akkor pl. nem egy évet kap egy kisebbségi fiú molesztálásáért.


Lehet tagadni, de Dahmer "rémuralma" azért tudott megvalósulni, mert a rendszerben dolgozókban jelen volt az előítélet és a rasszizmus.

Erről szól a sorozat is.

2022. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Tehát nem kéne így legyen, de kiírsz egy kérdést róla... Jelentettem a kérdést, pusztán csak provokáció. Nőj fel kérdező.
2022. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Felnőttem, és továbbra is így látom. Jelentgethed nyugodtan pont nem érdekelsz.
2022. okt. 11. 18:28
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Az igaz történeteket feldolgozó filmekben sorozatokban MINDIG ügyelnek hogy az hasonló színész játssza a karaktert…
2022. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Aha :D szerintem ez pont hogy nincs így. De nézz csak körbe pár történelmi karakternél.
2022. okt. 12. 19:24
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

500 éve élt történelmi személyekről csak pontatlan festményeink vannak…

Nézd meg a koronát… mindenki hasonlít az eredeti személyre

2022. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8. De azokat a filmeket és sorozatokat nem ugyanaz készítette, mint a Dahmert. Miért gondolod, hogy minden filmes meg showrunner ugyanúgy áll a témához?
2022. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!