Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a férfiak...

Miért van az, hogy a férfiak egy kapcsolatban (általánosságban beszélek) mindig a nőre bízzák a programok születését, ám saját nemű barátaikkal egy random délután is képesek össze hozni egy találkozót?

Figyelt kérdés
2022. okt. 13. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés. :D
2022. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert a srácokkal beülünk egy kocsmába és kész, a családdal meg minden részletre figyelni kell, nehogy az asszonynak valami ne legyen jó. Akkor aztán azt hallgatnánk hetekig.
2022. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2# És akkor az jó, hogy a nővel sosem terveztek semmit, csak egy házban vagytok, és ha valami történik is, az a nőnek köszönhető? :/
2022. okt. 13. 12:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha javasolok a nejemnek ötféle programot, mindegyikkel lesz valami problémája, és végül úgyis azt csináljuk, amit ő gondolt ki.

Na a harmadik ilyen után már az ember inkább kihagyja a fölösleges köröket és ráhagy mindent az asszonyra.

2022. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban egyetértek a kettessel, hogy a haverokkal megbeszéljük hogy beülünk a törzshelyünkre, az ha van jogsi és nincs gyerek akire vigyázni kell, kb semmi tervezést nem igényel, max az időpontot kell megbeszélni. Míg ha ketten megyünk kirándulni valahova, akkor oda kaját kell csomagolni/éttermet keresni, ki kell nézni netről hogy hogyan megközelíthető, kb mennyi időt vesz igénybe (mikor kell indulni), melyik nap legyen, itt ugye az időjárást is figyelembe kell venni, stb stb.
2022. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem, csak hagyom őt dönteni azokban a részletkérdésekben, amik nekem nem annyira fontosak. Így neki is jó, meg nekem is.
2022. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na, de mi van akkor, ha ugyanilyen programra hívnátok a nőt?

Tehát ha nézünk egy egyszerű példát, haverral kiülsz egy padra mondjuk sörözni, vagy dohányozni.

Miért nem lehet ugyanilyen alkalomra hívni az asszonyt is?

Sör helyett lefőzni neki egy kávét, vagy bármi. Nem értem, miért jobb inkább hetekig semmit sem csinálni, mint egy laza kis kiülést tervezni

2022. okt. 13. 12:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy azért, mert a nőnek úgysem fog tetszeni az, amit a pasi a kis egysejtű agyával kigondol. :D
2022. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nő vagyok. S bár szingli, tehát nem jelen pillanatban aktuális a téma, de őszintén mondom, hogy én örültem volna annyinak is, ha egy padon ülünk egymás mellett és mesél minden autós meg szerelős témáról, ami őt érdekli
2022. okt. 13. 14:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt mondd majd meg neki (ha lesz kinek), hogy az ilyesminek is örülnél.
2022. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!