Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek àltalàban miért...

Az emberek àltalàban miért hagynak függőben megbeszêlt programokat?Hogy viszonyultok ehhez?

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy közeli baràtok vagyunk az illetővel de kezdtünk jól öszzebaràtkozni egy ideje.Sok köztünk a hasonlósàg.Nàlam az alap ha valakivel beszélek egy programról bàr veszem annyiba az illetőt,hogy szólok neki időben hogy mégsem tudok menni,mert lehet a màsik szàmít rà.
2022. márc. 31. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már le is lett fixálva hogy mentek stb? Vagy csak beszéltetek róla hogy esetleg mehetnétek stb...?

Miért nem írsz neki hogy akkor van e kedve az adott programhoz vagy ráér e stb?

2022. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak beszéltünk róla.Írtam neki a napokban hogy leellenőriztem az autóbusz közlekedési időpontjàt csak egy like- ot nyomott rà.Előző napokban megírtam az időpontokat arra azt írta jó,jó megbeszéljük. Nem az a gond ha nem megyünk de megírhatnà hogy akkor most nem jó,nem tud jönni vagy bàrmi.
2022. márc. 31. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked is annyira fontos, akkor neki is. Én sem szoktam erőltetni a konkrétumokat, ha a másik nem lelkes. Ötletem meg van egy csomó, amit bedobálok ide-oda.
2022. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3- as azt nem tudom ez most neki mennyire fontos.Nem irok neki meg egyszer ezzel kapcsolatban.Valoszinu ez most kutba esett terv.Csak szolhatott volna hogy akkor nem.De valoszinuleg nem vagyok a szukebb korben es van akit elonyben reszesit.Majd legkozelebb tudom hogy alljak hozza a programokhoz vele.Az is lehet nem jol latom,tudom elfoglalt is neha de egy mondat erejeig jelentkezhetett volna maskent jonne ki.
2022. márc. 31. 10:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a hozzaszolasokat! Megoldodott,az volt amit gondoltam leterhelt volt a heten,irt tegnap ha lehet halasszuk a programot.
2022. ápr. 1. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!